Doktor Bilgileri

Dr. Yağmur Topal
YAĞMUR TOPAL (Adana Acil Tıp Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor YAĞMUR TOPAL (Adana Acil Tıp Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. YAĞMUR TOPAL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. YAĞMUR TOPAL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor YAĞMUR TOPAL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor YAĞMUR TOPAL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor YAĞMUR TOPAL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor YAĞMUR TOPAL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor YAĞMUR TOPAL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.YAĞMUR,  TOPAL,   AdanaYAĞMUR TOPAL Muayene ÜcretiYAĞMUR TOPAL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerYAĞMUR TOPAL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriYAĞMUR TOPAL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarYAĞMUR TOPAL Hakkında BilgiYorumlarYAĞMUR TOPAL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiYAĞMUR TOPAL HakkındaYAĞMUR TOPAL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıYAĞMUR TOPAL ÖzgeçmişiYAĞMUR TOPAL RandevuYAĞMUR TOPAL MuayenehaneYAĞMUR TOPAL Muayene ÜcretiYAĞMUR TOPAL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraYAĞMUR TOPAL BulGetirYAĞMUR TOPAL NeredeCep NoYAĞMUR TOPAL UzmanıYAĞMUR TOPAL Özel MuayeneYAĞMUR TOPAL NumarasıYAĞMUR TOPAL Nerede ÇalışıyorYAĞMUR TOPAL GörevliUzmanlıkAileYAĞMUR TOPAL ŞikayetYAĞMUR TOPAL ÖneriYAĞMUR TOPAL EleştiriHastalıklarıYorumlarYAĞMUR TOPAL KimdirSekreterHemşireYAĞMUR TOPAL Yeni BilgileriYAĞMUR TOPAL Hakkında BilgiCerrahHekimYAĞMUR TOPAL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikYAĞMUR TOPAL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviYAĞMUR TOPAL Doğum TarihiİrtibatYAĞMUR TOPAL Tedavi OlanlarSağlıkYAĞMUR TOPAL ÖzgeçmişYAĞMUR TOPAL BiyografiCerrahisiYAĞMUR TOPAL DoktordurYAĞMUR TOPAL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıYAĞMUR TOPAL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirYAĞMUR TOPAL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAcilTıp-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 19,511 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır