Doktor Bilgileri

Dt. Caner Güler
CANER GÜLER (İzmir Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor CANER GÜLER (İzmir Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. CANER GÜLER hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. CANER GÜLER iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor CANER GÜLER ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor CANER GÜLER ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor CANER GÜLER ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor CANER GÜLER ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor CANER GÜLER ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.CANER,  GÜLER,   İzmirCANER GÜLER Muayene ÜcretiCANER GÜLER Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerCANER GÜLER Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriCANER GÜLER ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarCANER GÜLER Hakkında BilgiYorumlarCANER GÜLER KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiCANER GÜLER HakkındaCANER GÜLER Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıCANER GÜLER ÖzgeçmişiCANER GÜLER RandevuCANER GÜLER MuayenehaneCANER GÜLER Muayene ÜcretiCANER GÜLER ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraCANER GÜLER BulGetirCANER GÜLER NeredeCep NoCANER GÜLER UzmanıCANER GÜLER Özel MuayeneCANER GÜLER NumarasıCANER GÜLER Nerede ÇalışıyorCANER GÜLER GörevliUzmanlıkAileCANER GÜLER ŞikayetCANER GÜLER ÖneriCANER GÜLER EleştiriHastalıklarıYorumlarCANER GÜLER KimdirSekreterHemşireCANER GÜLER Yeni BilgileriCANER GÜLER Hakkında BilgiCerrahHekimCANER GÜLER AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikCANER GÜLER TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviCANER GÜLER Doğum TarihiİrtibatCANER GÜLER Tedavi OlanlarSağlıkCANER GÜLER ÖzgeçmişCANER GÜLER BiyografiCerrahisiCANER GÜLER DoktordurCANER GÜLER Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıCANER GÜLER TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirCANER GÜLER Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 6,707 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır