Doktor Bilgileri

Dt. Candan Aktan
CANDAN AKTAN (İzmir Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor CANDAN AKTAN (İzmir Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. CANDAN AKTAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. CANDAN AKTAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor CANDAN AKTAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor CANDAN AKTAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor CANDAN AKTAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor CANDAN AKTAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor CANDAN AKTAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.CANDAN,  AKTAN,   İzmirCANDAN AKTAN Muayene ÜcretiCANDAN AKTAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerCANDAN AKTAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriCANDAN AKTAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarCANDAN AKTAN Hakkında BilgiYorumlarCANDAN AKTAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiCANDAN AKTAN HakkındaCANDAN AKTAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıCANDAN AKTAN ÖzgeçmişiCANDAN AKTAN RandevuCANDAN AKTAN MuayenehaneCANDAN AKTAN Muayene ÜcretiCANDAN AKTAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraCANDAN AKTAN BulGetirCANDAN AKTAN NeredeCep NoCANDAN AKTAN UzmanıCANDAN AKTAN Özel MuayeneCANDAN AKTAN NumarasıCANDAN AKTAN Nerede ÇalışıyorCANDAN AKTAN GörevliUzmanlıkAileCANDAN AKTAN ŞikayetCANDAN AKTAN ÖneriCANDAN AKTAN EleştiriHastalıklarıYorumlarCANDAN AKTAN KimdirSekreterHemşireCANDAN AKTAN Yeni BilgileriCANDAN AKTAN Hakkında BilgiCerrahHekimCANDAN AKTAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikCANDAN AKTAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviCANDAN AKTAN Doğum TarihiİrtibatCANDAN AKTAN Tedavi OlanlarSağlıkCANDAN AKTAN ÖzgeçmişCANDAN AKTAN BiyografiCerrahisiCANDAN AKTAN DoktordurCANDAN AKTAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıCANDAN AKTAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirCANDAN AKTAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 6,987 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır