Doktor Bilgileri

Dt. Bulent Hazar
BULENT HAZAR (İzmir Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor BULENT HAZAR (İzmir Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. BULENT HAZAR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. BULENT HAZAR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor BULENT HAZAR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor BULENT HAZAR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor BULENT HAZAR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor BULENT HAZAR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor BULENT HAZAR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.BULENT,  HAZAR,   İzmirBULENT HAZAR Muayene ÜcretiBULENT HAZAR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBULENT HAZAR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBULENT HAZAR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBULENT HAZAR Hakkında BilgiYorumlarBULENT HAZAR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBULENT HAZAR HakkındaBULENT HAZAR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBULENT HAZAR ÖzgeçmişiBULENT HAZAR RandevuBULENT HAZAR MuayenehaneBULENT HAZAR Muayene ÜcretiBULENT HAZAR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBULENT HAZAR BulGetirBULENT HAZAR NeredeCep NoBULENT HAZAR UzmanıBULENT HAZAR Özel MuayeneBULENT HAZAR NumarasıBULENT HAZAR Nerede ÇalışıyorBULENT HAZAR GörevliUzmanlıkAileBULENT HAZAR ŞikayetBULENT HAZAR ÖneriBULENT HAZAR EleştiriHastalıklarıYorumlarBULENT HAZAR KimdirSekreterHemşireBULENT HAZAR Yeni BilgileriBULENT HAZAR Hakkında BilgiCerrahHekimBULENT HAZAR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBULENT HAZAR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBULENT HAZAR Doğum TarihiİrtibatBULENT HAZAR Tedavi OlanlarSağlıkBULENT HAZAR ÖzgeçmişBULENT HAZAR BiyografiCerrahisiBULENT HAZAR DoktordurBULENT HAZAR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBULENT HAZAR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBULENT HAZAR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 21,647 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır