Doktor Bilgileri

Dt. Bilge Kumari Seyhan
BİLGE KUMARI SEYHAN (İzmir Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor BİLGE KUMARI SEYHAN (İzmir Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. BİLGE KUMARI SEYHAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. BİLGE KUMARI SEYHAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor BİLGE KUMARI SEYHAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor BİLGE KUMARI SEYHAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor BİLGE KUMARI SEYHAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor BİLGE KUMARI SEYHAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor BİLGE KUMARI SEYHAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.BİLGE,  KUMARI,  SEYHAN,   İzmirBİLGE KUMARI SEYHAN Muayene ÜcretiBİLGE KUMARI SEYHAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBİLGE KUMARI SEYHAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBİLGE KUMARI SEYHAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBİLGE KUMARI SEYHAN Hakkında BilgiYorumlarBİLGE KUMARI SEYHAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBİLGE KUMARI SEYHAN HakkındaBİLGE KUMARI SEYHAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBİLGE KUMARI SEYHAN ÖzgeçmişiBİLGE KUMARI SEYHAN RandevuBİLGE KUMARI SEYHAN MuayenehaneBİLGE KUMARI SEYHAN Muayene ÜcretiBİLGE KUMARI SEYHAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBİLGE KUMARI SEYHAN BulGetirBİLGE KUMARI SEYHAN NeredeCep NoBİLGE KUMARI SEYHAN UzmanıBİLGE KUMARI SEYHAN Özel MuayeneBİLGE KUMARI SEYHAN NumarasıBİLGE KUMARI SEYHAN Nerede ÇalışıyorBİLGE KUMARI SEYHAN GörevliUzmanlıkAileBİLGE KUMARI SEYHAN ŞikayetBİLGE KUMARI SEYHAN ÖneriBİLGE KUMARI SEYHAN EleştiriHastalıklarıYorumlarBİLGE KUMARI SEYHAN KimdirSekreterHemşireBİLGE KUMARI SEYHAN Yeni BilgileriBİLGE KUMARI SEYHAN Hakkında BilgiCerrahHekimBİLGE KUMARI SEYHAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBİLGE KUMARI SEYHAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBİLGE KUMARI SEYHAN Doğum TarihiİrtibatBİLGE KUMARI SEYHAN Tedavi OlanlarSağlıkBİLGE KUMARI SEYHAN ÖzgeçmişBİLGE KUMARI SEYHAN BiyografiCerrahisiBİLGE KUMARI SEYHAN DoktordurBİLGE KUMARI SEYHAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBİLGE KUMARI SEYHAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBİLGE KUMARI SEYHAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 32,033 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır