Doktor Bilgileri

Dt. Bedri Keser
BEDRİ KESER (İzmir Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor BEDRİ KESER (İzmir Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. BEDRİ KESER hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. BEDRİ KESER iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor BEDRİ KESER ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor BEDRİ KESER ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor BEDRİ KESER ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor BEDRİ KESER ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor BEDRİ KESER ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.BEDRİ,  KESER,   İzmirBEDRİ KESER Muayene ÜcretiBEDRİ KESER Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBEDRİ KESER Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBEDRİ KESER ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBEDRİ KESER Hakkında BilgiYorumlarBEDRİ KESER KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBEDRİ KESER HakkındaBEDRİ KESER Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBEDRİ KESER ÖzgeçmişiBEDRİ KESER RandevuBEDRİ KESER MuayenehaneBEDRİ KESER Muayene ÜcretiBEDRİ KESER ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBEDRİ KESER BulGetirBEDRİ KESER NeredeCep NoBEDRİ KESER UzmanıBEDRİ KESER Özel MuayeneBEDRİ KESER NumarasıBEDRİ KESER Nerede ÇalışıyorBEDRİ KESER GörevliUzmanlıkAileBEDRİ KESER ŞikayetBEDRİ KESER ÖneriBEDRİ KESER EleştiriHastalıklarıYorumlarBEDRİ KESER KimdirSekreterHemşireBEDRİ KESER Yeni BilgileriBEDRİ KESER Hakkında BilgiCerrahHekimBEDRİ KESER AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBEDRİ KESER TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBEDRİ KESER Doğum TarihiİrtibatBEDRİ KESER Tedavi OlanlarSağlıkBEDRİ KESER ÖzgeçmişBEDRİ KESER BiyografiCerrahisiBEDRİ KESER DoktordurBEDRİ KESER Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBEDRİ KESER TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBEDRİ KESER Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 11,478 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır