Doktor Bilgileri

Dt. Bahar Özkaynak Korkmaz
BAHAR ÖZKAYNAK KORKMAZ (İzmir Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor BAHAR ÖZKAYNAK KORKMAZ (İzmir Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. BAHAR ÖZKAYNAK KORKMAZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. BAHAR ÖZKAYNAK KORKMAZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor BAHAR ÖZKAYNAK KORKMAZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor BAHAR ÖZKAYNAK KORKMAZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor BAHAR ÖZKAYNAK KORKMAZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor BAHAR ÖZKAYNAK KORKMAZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor BAHAR ÖZKAYNAK KORKMAZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.BAHAR,  ÖZKAYNAK,  KORKMAZ,   İzmirBAHAR ÖZKAYNAK KORKMAZ Muayene ÜcretiBAHAR ÖZKAYNAK KORKMAZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBAHAR ÖZKAYNAK KORKMAZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBAHAR ÖZKAYNAK KORKMAZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBAHAR ÖZKAYNAK KORKMAZ Hakkında BilgiYorumlarBAHAR ÖZKAYNAK KORKMAZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBAHAR ÖZKAYNAK KORKMAZ HakkındaBAHAR ÖZKAYNAK KORKMAZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBAHAR ÖZKAYNAK KORKMAZ ÖzgeçmişiBAHAR ÖZKAYNAK KORKMAZ RandevuBAHAR ÖZKAYNAK KORKMAZ MuayenehaneBAHAR ÖZKAYNAK KORKMAZ Muayene ÜcretiBAHAR ÖZKAYNAK KORKMAZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBAHAR ÖZKAYNAK KORKMAZ BulGetirBAHAR ÖZKAYNAK KORKMAZ NeredeCep NoBAHAR ÖZKAYNAK KORKMAZ UzmanıBAHAR ÖZKAYNAK KORKMAZ Özel MuayeneBAHAR ÖZKAYNAK KORKMAZ NumarasıBAHAR ÖZKAYNAK KORKMAZ Nerede ÇalışıyorBAHAR ÖZKAYNAK KORKMAZ GörevliUzmanlıkAileBAHAR ÖZKAYNAK KORKMAZ ŞikayetBAHAR ÖZKAYNAK KORKMAZ ÖneriBAHAR ÖZKAYNAK KORKMAZ EleştiriHastalıklarıYorumlarBAHAR ÖZKAYNAK KORKMAZ KimdirSekreterHemşireBAHAR ÖZKAYNAK KORKMAZ Yeni BilgileriBAHAR ÖZKAYNAK KORKMAZ Hakkında BilgiCerrahHekimBAHAR ÖZKAYNAK KORKMAZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBAHAR ÖZKAYNAK KORKMAZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBAHAR ÖZKAYNAK KORKMAZ Doğum TarihiİrtibatBAHAR ÖZKAYNAK KORKMAZ Tedavi OlanlarSağlıkBAHAR ÖZKAYNAK KORKMAZ ÖzgeçmişBAHAR ÖZKAYNAK KORKMAZ BiyografiCerrahisiBAHAR ÖZKAYNAK KORKMAZ DoktordurBAHAR ÖZKAYNAK KORKMAZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBAHAR ÖZKAYNAK KORKMAZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBAHAR ÖZKAYNAK KORKMAZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 21,038 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır