Doktor Bilgileri

Dt. Bahar Gündoğan
BAHAR GÜNDOĞAN (İzmir Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor BAHAR GÜNDOĞAN (İzmir Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. BAHAR GÜNDOĞAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. BAHAR GÜNDOĞAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor BAHAR GÜNDOĞAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor BAHAR GÜNDOĞAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor BAHAR GÜNDOĞAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor BAHAR GÜNDOĞAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor BAHAR GÜNDOĞAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.BAHAR,  GÜNDOĞAN,   İzmirBAHAR GÜNDOĞAN Muayene ÜcretiBAHAR GÜNDOĞAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBAHAR GÜNDOĞAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBAHAR GÜNDOĞAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBAHAR GÜNDOĞAN Hakkında BilgiYorumlarBAHAR GÜNDOĞAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBAHAR GÜNDOĞAN HakkındaBAHAR GÜNDOĞAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBAHAR GÜNDOĞAN ÖzgeçmişiBAHAR GÜNDOĞAN RandevuBAHAR GÜNDOĞAN MuayenehaneBAHAR GÜNDOĞAN Muayene ÜcretiBAHAR GÜNDOĞAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBAHAR GÜNDOĞAN BulGetirBAHAR GÜNDOĞAN NeredeCep NoBAHAR GÜNDOĞAN UzmanıBAHAR GÜNDOĞAN Özel MuayeneBAHAR GÜNDOĞAN NumarasıBAHAR GÜNDOĞAN Nerede ÇalışıyorBAHAR GÜNDOĞAN GörevliUzmanlıkAileBAHAR GÜNDOĞAN ŞikayetBAHAR GÜNDOĞAN ÖneriBAHAR GÜNDOĞAN EleştiriHastalıklarıYorumlarBAHAR GÜNDOĞAN KimdirSekreterHemşireBAHAR GÜNDOĞAN Yeni BilgileriBAHAR GÜNDOĞAN Hakkında BilgiCerrahHekimBAHAR GÜNDOĞAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBAHAR GÜNDOĞAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBAHAR GÜNDOĞAN Doğum TarihiİrtibatBAHAR GÜNDOĞAN Tedavi OlanlarSağlıkBAHAR GÜNDOĞAN ÖzgeçmişBAHAR GÜNDOĞAN BiyografiCerrahisiBAHAR GÜNDOĞAN DoktordurBAHAR GÜNDOĞAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBAHAR GÜNDOĞAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBAHAR GÜNDOĞAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 14,415 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır