Doktor Bilgileri

Dt. Ayşe Tural
AYŞE TURAL (İzmir Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AYŞE TURAL (İzmir Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. AYŞE TURAL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. AYŞE TURAL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AYŞE TURAL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AYŞE TURAL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AYŞE TURAL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AYŞE TURAL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AYŞE TURAL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.AYŞE,  TURAL,   İzmirAYŞE TURAL Muayene ÜcretiAYŞE TURAL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAYŞE TURAL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAYŞE TURAL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAYŞE TURAL Hakkında BilgiYorumlarAYŞE TURAL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAYŞE TURAL HakkındaAYŞE TURAL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAYŞE TURAL ÖzgeçmişiAYŞE TURAL RandevuAYŞE TURAL MuayenehaneAYŞE TURAL Muayene ÜcretiAYŞE TURAL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAYŞE TURAL BulGetirAYŞE TURAL NeredeCep NoAYŞE TURAL UzmanıAYŞE TURAL Özel MuayeneAYŞE TURAL NumarasıAYŞE TURAL Nerede ÇalışıyorAYŞE TURAL GörevliUzmanlıkAileAYŞE TURAL ŞikayetAYŞE TURAL ÖneriAYŞE TURAL EleştiriHastalıklarıYorumlarAYŞE TURAL KimdirSekreterHemşireAYŞE TURAL Yeni BilgileriAYŞE TURAL Hakkında BilgiCerrahHekimAYŞE TURAL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAYŞE TURAL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAYŞE TURAL Doğum TarihiİrtibatAYŞE TURAL Tedavi OlanlarSağlıkAYŞE TURAL ÖzgeçmişAYŞE TURAL BiyografiCerrahisiAYŞE TURAL DoktordurAYŞE TURAL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAYŞE TURAL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAYŞE TURAL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 16,073 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır