Doktor Bilgileri

Dt. Ayşe Kanat Özbek
AYŞE KANAT ÖZBEK (İzmir Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AYŞE KANAT ÖZBEK (İzmir Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. AYŞE KANAT ÖZBEK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. AYŞE KANAT ÖZBEK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AYŞE KANAT ÖZBEK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AYŞE KANAT ÖZBEK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AYŞE KANAT ÖZBEK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AYŞE KANAT ÖZBEK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AYŞE KANAT ÖZBEK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.AYŞE,  KANAT,  ÖZBEK,   İzmirAYŞE KANAT ÖZBEK Muayene ÜcretiAYŞE KANAT ÖZBEK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAYŞE KANAT ÖZBEK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAYŞE KANAT ÖZBEK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAYŞE KANAT ÖZBEK Hakkında BilgiYorumlarAYŞE KANAT ÖZBEK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAYŞE KANAT ÖZBEK HakkındaAYŞE KANAT ÖZBEK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAYŞE KANAT ÖZBEK ÖzgeçmişiAYŞE KANAT ÖZBEK RandevuAYŞE KANAT ÖZBEK MuayenehaneAYŞE KANAT ÖZBEK Muayene ÜcretiAYŞE KANAT ÖZBEK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAYŞE KANAT ÖZBEK BulGetirAYŞE KANAT ÖZBEK NeredeCep NoAYŞE KANAT ÖZBEK UzmanıAYŞE KANAT ÖZBEK Özel MuayeneAYŞE KANAT ÖZBEK NumarasıAYŞE KANAT ÖZBEK Nerede ÇalışıyorAYŞE KANAT ÖZBEK GörevliUzmanlıkAileAYŞE KANAT ÖZBEK ŞikayetAYŞE KANAT ÖZBEK ÖneriAYŞE KANAT ÖZBEK EleştiriHastalıklarıYorumlarAYŞE KANAT ÖZBEK KimdirSekreterHemşireAYŞE KANAT ÖZBEK Yeni BilgileriAYŞE KANAT ÖZBEK Hakkında BilgiCerrahHekimAYŞE KANAT ÖZBEK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAYŞE KANAT ÖZBEK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAYŞE KANAT ÖZBEK Doğum TarihiİrtibatAYŞE KANAT ÖZBEK Tedavi OlanlarSağlıkAYŞE KANAT ÖZBEK ÖzgeçmişAYŞE KANAT ÖZBEK BiyografiCerrahisiAYŞE KANAT ÖZBEK DoktordurAYŞE KANAT ÖZBEK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAYŞE KANAT ÖZBEK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAYŞE KANAT ÖZBEK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 46,070 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır