Doktor Bilgileri

Dt. Aynur Sert Akdeniz
AYNUR SERT AKDENİZ (İzmir Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AYNUR SERT AKDENİZ (İzmir Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. AYNUR SERT AKDENİZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. AYNUR SERT AKDENİZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AYNUR SERT AKDENİZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AYNUR SERT AKDENİZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AYNUR SERT AKDENİZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AYNUR SERT AKDENİZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AYNUR SERT AKDENİZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.AYNUR,  SERT,  AKDENİZ,   İzmirAYNUR SERT AKDENİZ Muayene ÜcretiAYNUR SERT AKDENİZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAYNUR SERT AKDENİZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAYNUR SERT AKDENİZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAYNUR SERT AKDENİZ Hakkında BilgiYorumlarAYNUR SERT AKDENİZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAYNUR SERT AKDENİZ HakkındaAYNUR SERT AKDENİZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAYNUR SERT AKDENİZ ÖzgeçmişiAYNUR SERT AKDENİZ RandevuAYNUR SERT AKDENİZ MuayenehaneAYNUR SERT AKDENİZ Muayene ÜcretiAYNUR SERT AKDENİZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAYNUR SERT AKDENİZ BulGetirAYNUR SERT AKDENİZ NeredeCep NoAYNUR SERT AKDENİZ UzmanıAYNUR SERT AKDENİZ Özel MuayeneAYNUR SERT AKDENİZ NumarasıAYNUR SERT AKDENİZ Nerede ÇalışıyorAYNUR SERT AKDENİZ GörevliUzmanlıkAileAYNUR SERT AKDENİZ ŞikayetAYNUR SERT AKDENİZ ÖneriAYNUR SERT AKDENİZ EleştiriHastalıklarıYorumlarAYNUR SERT AKDENİZ KimdirSekreterHemşireAYNUR SERT AKDENİZ Yeni BilgileriAYNUR SERT AKDENİZ Hakkında BilgiCerrahHekimAYNUR SERT AKDENİZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAYNUR SERT AKDENİZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAYNUR SERT AKDENİZ Doğum TarihiİrtibatAYNUR SERT AKDENİZ Tedavi OlanlarSağlıkAYNUR SERT AKDENİZ ÖzgeçmişAYNUR SERT AKDENİZ BiyografiCerrahisiAYNUR SERT AKDENİZ DoktordurAYNUR SERT AKDENİZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAYNUR SERT AKDENİZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAYNUR SERT AKDENİZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 13,220 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır