Doktor Bilgileri

Dt. Aydin Şerif
AYDIN ŞERİF (İzmir Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AYDIN ŞERİF (İzmir Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. AYDIN ŞERİF hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. AYDIN ŞERİF iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AYDIN ŞERİF ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AYDIN ŞERİF ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AYDIN ŞERİF ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AYDIN ŞERİF ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AYDIN ŞERİF ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.AYDIN,  ŞERİF,   İzmirAYDIN ŞERİF Muayene ÜcretiAYDIN ŞERİF Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAYDIN ŞERİF Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAYDIN ŞERİF ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAYDIN ŞERİF Hakkında BilgiYorumlarAYDIN ŞERİF KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAYDIN ŞERİF HakkındaAYDIN ŞERİF Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAYDIN ŞERİF ÖzgeçmişiAYDIN ŞERİF RandevuAYDIN ŞERİF MuayenehaneAYDIN ŞERİF Muayene ÜcretiAYDIN ŞERİF ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAYDIN ŞERİF BulGetirAYDIN ŞERİF NeredeCep NoAYDIN ŞERİF UzmanıAYDIN ŞERİF Özel MuayeneAYDIN ŞERİF NumarasıAYDIN ŞERİF Nerede ÇalışıyorAYDIN ŞERİF GörevliUzmanlıkAileAYDIN ŞERİF ŞikayetAYDIN ŞERİF ÖneriAYDIN ŞERİF EleştiriHastalıklarıYorumlarAYDIN ŞERİF KimdirSekreterHemşireAYDIN ŞERİF Yeni BilgileriAYDIN ŞERİF Hakkında BilgiCerrahHekimAYDIN ŞERİF AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAYDIN ŞERİF TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAYDIN ŞERİF Doğum TarihiİrtibatAYDIN ŞERİF Tedavi OlanlarSağlıkAYDIN ŞERİF ÖzgeçmişAYDIN ŞERİF BiyografiCerrahisiAYDIN ŞERİF DoktordurAYDIN ŞERİF Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAYDIN ŞERİF TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAYDIN ŞERİF Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAğızDişveÇeneCerrahisiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 40,652 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır