Doktor Bilgileri

Dt. Aycan Ebru Karaçöp
AYCAN EBRU KARAÇÖP (İzmir Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AYCAN EBRU KARAÇÖP (İzmir Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. AYCAN EBRU KARAÇÖP hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. AYCAN EBRU KARAÇÖP iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AYCAN EBRU KARAÇÖP ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AYCAN EBRU KARAÇÖP ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AYCAN EBRU KARAÇÖP ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AYCAN EBRU KARAÇÖP ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AYCAN EBRU KARAÇÖP ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.AYCAN,  EBRU,  KARAÇÖP,   İzmirAYCAN EBRU KARAÇÖP Muayene ÜcretiAYCAN EBRU KARAÇÖP Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAYCAN EBRU KARAÇÖP Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAYCAN EBRU KARAÇÖP ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAYCAN EBRU KARAÇÖP Hakkında BilgiYorumlarAYCAN EBRU KARAÇÖP KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAYCAN EBRU KARAÇÖP HakkındaAYCAN EBRU KARAÇÖP Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAYCAN EBRU KARAÇÖP ÖzgeçmişiAYCAN EBRU KARAÇÖP RandevuAYCAN EBRU KARAÇÖP MuayenehaneAYCAN EBRU KARAÇÖP Muayene ÜcretiAYCAN EBRU KARAÇÖP ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAYCAN EBRU KARAÇÖP BulGetirAYCAN EBRU KARAÇÖP NeredeCep NoAYCAN EBRU KARAÇÖP UzmanıAYCAN EBRU KARAÇÖP Özel MuayeneAYCAN EBRU KARAÇÖP NumarasıAYCAN EBRU KARAÇÖP Nerede ÇalışıyorAYCAN EBRU KARAÇÖP GörevliUzmanlıkAileAYCAN EBRU KARAÇÖP ŞikayetAYCAN EBRU KARAÇÖP ÖneriAYCAN EBRU KARAÇÖP EleştiriHastalıklarıYorumlarAYCAN EBRU KARAÇÖP KimdirSekreterHemşireAYCAN EBRU KARAÇÖP Yeni BilgileriAYCAN EBRU KARAÇÖP Hakkında BilgiCerrahHekimAYCAN EBRU KARAÇÖP AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAYCAN EBRU KARAÇÖP TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAYCAN EBRU KARAÇÖP Doğum TarihiİrtibatAYCAN EBRU KARAÇÖP Tedavi OlanlarSağlıkAYCAN EBRU KARAÇÖP ÖzgeçmişAYCAN EBRU KARAÇÖP BiyografiCerrahisiAYCAN EBRU KARAÇÖP DoktordurAYCAN EBRU KARAÇÖP Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAYCAN EBRU KARAÇÖP TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAYCAN EBRU KARAÇÖP Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 12,589 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır