Doktor Bilgileri

Dt. Atila Guralp
ATİLA GURALP (İzmir Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ATİLA GURALP (İzmir Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. ATİLA GURALP hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. ATİLA GURALP iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ATİLA GURALP ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ATİLA GURALP ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ATİLA GURALP ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ATİLA GURALP ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ATİLA GURALP ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.ATİLA,  GURALP,   İzmirATİLA GURALP Muayene ÜcretiATİLA GURALP Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerATİLA GURALP Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriATİLA GURALP ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarATİLA GURALP Hakkında BilgiYorumlarATİLA GURALP KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiATİLA GURALP HakkındaATİLA GURALP Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıATİLA GURALP ÖzgeçmişiATİLA GURALP RandevuATİLA GURALP MuayenehaneATİLA GURALP Muayene ÜcretiATİLA GURALP ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraATİLA GURALP BulGetirATİLA GURALP NeredeCep NoATİLA GURALP UzmanıATİLA GURALP Özel MuayeneATİLA GURALP NumarasıATİLA GURALP Nerede ÇalışıyorATİLA GURALP GörevliUzmanlıkAileATİLA GURALP ŞikayetATİLA GURALP ÖneriATİLA GURALP EleştiriHastalıklarıYorumlarATİLA GURALP KimdirSekreterHemşireATİLA GURALP Yeni BilgileriATİLA GURALP Hakkında BilgiCerrahHekimATİLA GURALP AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikATİLA GURALP TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviATİLA GURALP Doğum TarihiİrtibatATİLA GURALP Tedavi OlanlarSağlıkATİLA GURALP ÖzgeçmişATİLA GURALP BiyografiCerrahisiATİLA GURALP DoktordurATİLA GURALP Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıATİLA GURALP TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirATİLA GURALP Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 27,454 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır