Doktor Bilgileri

Dt. Asim Kaçan
ASIM KAÇAN (İzmir Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ASIM KAÇAN (İzmir Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. ASIM KAÇAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. ASIM KAÇAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ASIM KAÇAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ASIM KAÇAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ASIM KAÇAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ASIM KAÇAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ASIM KAÇAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.ASIM,  KAÇAN,   İzmirASIM KAÇAN Muayene ÜcretiASIM KAÇAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerASIM KAÇAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriASIM KAÇAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarASIM KAÇAN Hakkında BilgiYorumlarASIM KAÇAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiASIM KAÇAN HakkındaASIM KAÇAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıASIM KAÇAN ÖzgeçmişiASIM KAÇAN RandevuASIM KAÇAN MuayenehaneASIM KAÇAN Muayene ÜcretiASIM KAÇAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraASIM KAÇAN BulGetirASIM KAÇAN NeredeCep NoASIM KAÇAN UzmanıASIM KAÇAN Özel MuayeneASIM KAÇAN NumarasıASIM KAÇAN Nerede ÇalışıyorASIM KAÇAN GörevliUzmanlıkAileASIM KAÇAN ŞikayetASIM KAÇAN ÖneriASIM KAÇAN EleştiriHastalıklarıYorumlarASIM KAÇAN KimdirSekreterHemşireASIM KAÇAN Yeni BilgileriASIM KAÇAN Hakkında BilgiCerrahHekimASIM KAÇAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikASIM KAÇAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviASIM KAÇAN Doğum TarihiİrtibatASIM KAÇAN Tedavi OlanlarSağlıkASIM KAÇAN ÖzgeçmişASIM KAÇAN BiyografiCerrahisiASIM KAÇAN DoktordurASIM KAÇAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıASIM KAÇAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirASIM KAÇAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 10,787 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır