Doktor Bilgileri

Dt. Arde Etem Gürdemir
ARDE ETEM GÜRDEMİR (İzmir Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ARDE ETEM GÜRDEMİR (İzmir Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. ARDE ETEM GÜRDEMİR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. ARDE ETEM GÜRDEMİR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ARDE ETEM GÜRDEMİR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ARDE ETEM GÜRDEMİR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ARDE ETEM GÜRDEMİR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ARDE ETEM GÜRDEMİR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ARDE ETEM GÜRDEMİR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.ARDE,  ETEM,  GÜRDEMİR,   İzmirARDE ETEM GÜRDEMİR Muayene ÜcretiARDE ETEM GÜRDEMİR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerARDE ETEM GÜRDEMİR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriARDE ETEM GÜRDEMİR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarARDE ETEM GÜRDEMİR Hakkında BilgiYorumlarARDE ETEM GÜRDEMİR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiARDE ETEM GÜRDEMİR HakkındaARDE ETEM GÜRDEMİR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıARDE ETEM GÜRDEMİR ÖzgeçmişiARDE ETEM GÜRDEMİR RandevuARDE ETEM GÜRDEMİR MuayenehaneARDE ETEM GÜRDEMİR Muayene ÜcretiARDE ETEM GÜRDEMİR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraARDE ETEM GÜRDEMİR BulGetirARDE ETEM GÜRDEMİR NeredeCep NoARDE ETEM GÜRDEMİR UzmanıARDE ETEM GÜRDEMİR Özel MuayeneARDE ETEM GÜRDEMİR NumarasıARDE ETEM GÜRDEMİR Nerede ÇalışıyorARDE ETEM GÜRDEMİR GörevliUzmanlıkAileARDE ETEM GÜRDEMİR ŞikayetARDE ETEM GÜRDEMİR ÖneriARDE ETEM GÜRDEMİR EleştiriHastalıklarıYorumlarARDE ETEM GÜRDEMİR KimdirSekreterHemşireARDE ETEM GÜRDEMİR Yeni BilgileriARDE ETEM GÜRDEMİR Hakkında BilgiCerrahHekimARDE ETEM GÜRDEMİR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikARDE ETEM GÜRDEMİR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviARDE ETEM GÜRDEMİR Doğum TarihiİrtibatARDE ETEM GÜRDEMİR Tedavi OlanlarSağlıkARDE ETEM GÜRDEMİR ÖzgeçmişARDE ETEM GÜRDEMİR BiyografiCerrahisiARDE ETEM GÜRDEMİR DoktordurARDE ETEM GÜRDEMİR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıARDE ETEM GÜRDEMİR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirARDE ETEM GÜRDEMİR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 7,024 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır