Doktor Bilgileri

Dt. Ali Metin Palaoğlu
ALİ METİN PALAOĞLU (İzmir Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ALİ METİN PALAOĞLU (İzmir Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. ALİ METİN PALAOĞLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. ALİ METİN PALAOĞLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ALİ METİN PALAOĞLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ALİ METİN PALAOĞLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ALİ METİN PALAOĞLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ALİ METİN PALAOĞLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ALİ METİN PALAOĞLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.ALİ,  METİN,  PALAOĞLU,   İzmirALİ METİN PALAOĞLU Muayene ÜcretiALİ METİN PALAOĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerALİ METİN PALAOĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriALİ METİN PALAOĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarALİ METİN PALAOĞLU Hakkında BilgiYorumlarALİ METİN PALAOĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiALİ METİN PALAOĞLU HakkındaALİ METİN PALAOĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıALİ METİN PALAOĞLU ÖzgeçmişiALİ METİN PALAOĞLU RandevuALİ METİN PALAOĞLU MuayenehaneALİ METİN PALAOĞLU Muayene ÜcretiALİ METİN PALAOĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraALİ METİN PALAOĞLU BulGetirALİ METİN PALAOĞLU NeredeCep NoALİ METİN PALAOĞLU UzmanıALİ METİN PALAOĞLU Özel MuayeneALİ METİN PALAOĞLU NumarasıALİ METİN PALAOĞLU Nerede ÇalışıyorALİ METİN PALAOĞLU GörevliUzmanlıkAileALİ METİN PALAOĞLU ŞikayetALİ METİN PALAOĞLU ÖneriALİ METİN PALAOĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarALİ METİN PALAOĞLU KimdirSekreterHemşireALİ METİN PALAOĞLU Yeni BilgileriALİ METİN PALAOĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimALİ METİN PALAOĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikALİ METİN PALAOĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviALİ METİN PALAOĞLU Doğum TarihiİrtibatALİ METİN PALAOĞLU Tedavi OlanlarSağlıkALİ METİN PALAOĞLU ÖzgeçmişALİ METİN PALAOĞLU BiyografiCerrahisiALİ METİN PALAOĞLU DoktordurALİ METİN PALAOĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıALİ METİN PALAOĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirALİ METİN PALAOĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 17,688 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır