Doktor Bilgileri

Dt. Ali Erdem Hepşen
ALİ ERDEM HEPŞEN (İzmir Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ALİ ERDEM HEPŞEN (İzmir Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. ALİ ERDEM HEPŞEN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. ALİ ERDEM HEPŞEN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ALİ ERDEM HEPŞEN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ALİ ERDEM HEPŞEN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ALİ ERDEM HEPŞEN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ALİ ERDEM HEPŞEN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ALİ ERDEM HEPŞEN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.ALİ,  ERDEM,  HEPŞEN,   İzmirALİ ERDEM HEPŞEN Muayene ÜcretiALİ ERDEM HEPŞEN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerALİ ERDEM HEPŞEN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriALİ ERDEM HEPŞEN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarALİ ERDEM HEPŞEN Hakkında BilgiYorumlarALİ ERDEM HEPŞEN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiALİ ERDEM HEPŞEN HakkındaALİ ERDEM HEPŞEN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıALİ ERDEM HEPŞEN ÖzgeçmişiALİ ERDEM HEPŞEN RandevuALİ ERDEM HEPŞEN MuayenehaneALİ ERDEM HEPŞEN Muayene ÜcretiALİ ERDEM HEPŞEN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraALİ ERDEM HEPŞEN BulGetirALİ ERDEM HEPŞEN NeredeCep NoALİ ERDEM HEPŞEN UzmanıALİ ERDEM HEPŞEN Özel MuayeneALİ ERDEM HEPŞEN NumarasıALİ ERDEM HEPŞEN Nerede ÇalışıyorALİ ERDEM HEPŞEN GörevliUzmanlıkAileALİ ERDEM HEPŞEN ŞikayetALİ ERDEM HEPŞEN ÖneriALİ ERDEM HEPŞEN EleştiriHastalıklarıYorumlarALİ ERDEM HEPŞEN KimdirSekreterHemşireALİ ERDEM HEPŞEN Yeni BilgileriALİ ERDEM HEPŞEN Hakkında BilgiCerrahHekimALİ ERDEM HEPŞEN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikALİ ERDEM HEPŞEN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviALİ ERDEM HEPŞEN Doğum TarihiİrtibatALİ ERDEM HEPŞEN Tedavi OlanlarSağlıkALİ ERDEM HEPŞEN ÖzgeçmişALİ ERDEM HEPŞEN BiyografiCerrahisiALİ ERDEM HEPŞEN DoktordurALİ ERDEM HEPŞEN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıALİ ERDEM HEPŞEN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirALİ ERDEM HEPŞEN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 14,051 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır