Doktor Bilgileri

Dt. Ali Cem Çetindoğan
ALİ CEM ÇETİNDOĞAN (İzmir Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ALİ CEM ÇETİNDOĞAN (İzmir Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. ALİ CEM ÇETİNDOĞAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. ALİ CEM ÇETİNDOĞAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ALİ CEM ÇETİNDOĞAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ALİ CEM ÇETİNDOĞAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ALİ CEM ÇETİNDOĞAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ALİ CEM ÇETİNDOĞAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ALİ CEM ÇETİNDOĞAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.ALİ,  CEM,  ÇETİNDOĞAN,   İzmirALİ CEM ÇETİNDOĞAN Muayene ÜcretiALİ CEM ÇETİNDOĞAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerALİ CEM ÇETİNDOĞAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriALİ CEM ÇETİNDOĞAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarALİ CEM ÇETİNDOĞAN Hakkında BilgiYorumlarALİ CEM ÇETİNDOĞAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiALİ CEM ÇETİNDOĞAN HakkındaALİ CEM ÇETİNDOĞAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıALİ CEM ÇETİNDOĞAN ÖzgeçmişiALİ CEM ÇETİNDOĞAN RandevuALİ CEM ÇETİNDOĞAN MuayenehaneALİ CEM ÇETİNDOĞAN Muayene ÜcretiALİ CEM ÇETİNDOĞAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraALİ CEM ÇETİNDOĞAN BulGetirALİ CEM ÇETİNDOĞAN NeredeCep NoALİ CEM ÇETİNDOĞAN UzmanıALİ CEM ÇETİNDOĞAN Özel MuayeneALİ CEM ÇETİNDOĞAN NumarasıALİ CEM ÇETİNDOĞAN Nerede ÇalışıyorALİ CEM ÇETİNDOĞAN GörevliUzmanlıkAileALİ CEM ÇETİNDOĞAN ŞikayetALİ CEM ÇETİNDOĞAN ÖneriALİ CEM ÇETİNDOĞAN EleştiriHastalıklarıYorumlarALİ CEM ÇETİNDOĞAN KimdirSekreterHemşireALİ CEM ÇETİNDOĞAN Yeni BilgileriALİ CEM ÇETİNDOĞAN Hakkında BilgiCerrahHekimALİ CEM ÇETİNDOĞAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikALİ CEM ÇETİNDOĞAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviALİ CEM ÇETİNDOĞAN Doğum TarihiİrtibatALİ CEM ÇETİNDOĞAN Tedavi OlanlarSağlıkALİ CEM ÇETİNDOĞAN ÖzgeçmişALİ CEM ÇETİNDOĞAN BiyografiCerrahisiALİ CEM ÇETİNDOĞAN DoktordurALİ CEM ÇETİNDOĞAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıALİ CEM ÇETİNDOĞAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirALİ CEM ÇETİNDOĞAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 5,812 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır