Doktor Bilgileri

Dt. Akin Kuyumcu
AKIN KUYUMCU (İzmir Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AKIN KUYUMCU (İzmir Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. AKIN KUYUMCU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. AKIN KUYUMCU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AKIN KUYUMCU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AKIN KUYUMCU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AKIN KUYUMCU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AKIN KUYUMCU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AKIN KUYUMCU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.AKIN,  KUYUMCU,   İzmirAKIN KUYUMCU Muayene ÜcretiAKIN KUYUMCU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAKIN KUYUMCU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAKIN KUYUMCU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAKIN KUYUMCU Hakkında BilgiYorumlarAKIN KUYUMCU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAKIN KUYUMCU HakkındaAKIN KUYUMCU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAKIN KUYUMCU ÖzgeçmişiAKIN KUYUMCU RandevuAKIN KUYUMCU MuayenehaneAKIN KUYUMCU Muayene ÜcretiAKIN KUYUMCU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAKIN KUYUMCU BulGetirAKIN KUYUMCU NeredeCep NoAKIN KUYUMCU UzmanıAKIN KUYUMCU Özel MuayeneAKIN KUYUMCU NumarasıAKIN KUYUMCU Nerede ÇalışıyorAKIN KUYUMCU GörevliUzmanlıkAileAKIN KUYUMCU ŞikayetAKIN KUYUMCU ÖneriAKIN KUYUMCU EleştiriHastalıklarıYorumlarAKIN KUYUMCU KimdirSekreterHemşireAKIN KUYUMCU Yeni BilgileriAKIN KUYUMCU Hakkında BilgiCerrahHekimAKIN KUYUMCU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAKIN KUYUMCU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAKIN KUYUMCU Doğum TarihiİrtibatAKIN KUYUMCU Tedavi OlanlarSağlıkAKIN KUYUMCU ÖzgeçmişAKIN KUYUMCU BiyografiCerrahisiAKIN KUYUMCU DoktordurAKIN KUYUMCU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAKIN KUYUMCU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAKIN KUYUMCU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 7,511 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır