Doktor Bilgileri

Dt. Ahmet Nadir Akyol
AHMET NADİR AKYOL (İzmir Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AHMET NADİR AKYOL (İzmir Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. AHMET NADİR AKYOL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. AHMET NADİR AKYOL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AHMET NADİR AKYOL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AHMET NADİR AKYOL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AHMET NADİR AKYOL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AHMET NADİR AKYOL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AHMET NADİR AKYOL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.AHMET,  NADİR,  AKYOL,   İzmirAHMET NADİR AKYOL Muayene ÜcretiAHMET NADİR AKYOL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAHMET NADİR AKYOL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAHMET NADİR AKYOL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAHMET NADİR AKYOL Hakkında BilgiYorumlarAHMET NADİR AKYOL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAHMET NADİR AKYOL HakkındaAHMET NADİR AKYOL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAHMET NADİR AKYOL ÖzgeçmişiAHMET NADİR AKYOL RandevuAHMET NADİR AKYOL MuayenehaneAHMET NADİR AKYOL Muayene ÜcretiAHMET NADİR AKYOL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAHMET NADİR AKYOL BulGetirAHMET NADİR AKYOL NeredeCep NoAHMET NADİR AKYOL UzmanıAHMET NADİR AKYOL Özel MuayeneAHMET NADİR AKYOL NumarasıAHMET NADİR AKYOL Nerede ÇalışıyorAHMET NADİR AKYOL GörevliUzmanlıkAileAHMET NADİR AKYOL ŞikayetAHMET NADİR AKYOL ÖneriAHMET NADİR AKYOL EleştiriHastalıklarıYorumlarAHMET NADİR AKYOL KimdirSekreterHemşireAHMET NADİR AKYOL Yeni BilgileriAHMET NADİR AKYOL Hakkında BilgiCerrahHekimAHMET NADİR AKYOL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAHMET NADİR AKYOL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAHMET NADİR AKYOL Doğum TarihiİrtibatAHMET NADİR AKYOL Tedavi OlanlarSağlıkAHMET NADİR AKYOL ÖzgeçmişAHMET NADİR AKYOL BiyografiCerrahisiAHMET NADİR AKYOL DoktordurAHMET NADİR AKYOL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAHMET NADİR AKYOL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAHMET NADİR AKYOL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 8,930 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır