Doktor Bilgileri

Dt. Ahmet Murat Gurşen
AHMET MURAT GURŞEN (İzmir Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AHMET MURAT GURŞEN (İzmir Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. AHMET MURAT GURŞEN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. AHMET MURAT GURŞEN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AHMET MURAT GURŞEN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AHMET MURAT GURŞEN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AHMET MURAT GURŞEN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AHMET MURAT GURŞEN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AHMET MURAT GURŞEN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.AHMET,  MURAT,  GURŞEN,   İzmirAHMET MURAT GURŞEN Muayene ÜcretiAHMET MURAT GURŞEN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAHMET MURAT GURŞEN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAHMET MURAT GURŞEN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAHMET MURAT GURŞEN Hakkında BilgiYorumlarAHMET MURAT GURŞEN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAHMET MURAT GURŞEN HakkındaAHMET MURAT GURŞEN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAHMET MURAT GURŞEN ÖzgeçmişiAHMET MURAT GURŞEN RandevuAHMET MURAT GURŞEN MuayenehaneAHMET MURAT GURŞEN Muayene ÜcretiAHMET MURAT GURŞEN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAHMET MURAT GURŞEN BulGetirAHMET MURAT GURŞEN NeredeCep NoAHMET MURAT GURŞEN UzmanıAHMET MURAT GURŞEN Özel MuayeneAHMET MURAT GURŞEN NumarasıAHMET MURAT GURŞEN Nerede ÇalışıyorAHMET MURAT GURŞEN GörevliUzmanlıkAileAHMET MURAT GURŞEN ŞikayetAHMET MURAT GURŞEN ÖneriAHMET MURAT GURŞEN EleştiriHastalıklarıYorumlarAHMET MURAT GURŞEN KimdirSekreterHemşireAHMET MURAT GURŞEN Yeni BilgileriAHMET MURAT GURŞEN Hakkında BilgiCerrahHekimAHMET MURAT GURŞEN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAHMET MURAT GURŞEN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAHMET MURAT GURŞEN Doğum TarihiİrtibatAHMET MURAT GURŞEN Tedavi OlanlarSağlıkAHMET MURAT GURŞEN ÖzgeçmişAHMET MURAT GURŞEN BiyografiCerrahisiAHMET MURAT GURŞEN DoktordurAHMET MURAT GURŞEN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAHMET MURAT GURŞEN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAHMET MURAT GURŞEN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 40,674 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır