Doktor Bilgileri

Dt. Ahmet Karagoz
AHMET KARAGOZ (İzmir Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AHMET KARAGOZ (İzmir Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. AHMET KARAGOZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. AHMET KARAGOZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AHMET KARAGOZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AHMET KARAGOZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AHMET KARAGOZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AHMET KARAGOZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AHMET KARAGOZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.AHMET,  KARAGOZ,   İzmirAHMET KARAGOZ Muayene ÜcretiAHMET KARAGOZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAHMET KARAGOZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAHMET KARAGOZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAHMET KARAGOZ Hakkında BilgiYorumlarAHMET KARAGOZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAHMET KARAGOZ HakkındaAHMET KARAGOZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAHMET KARAGOZ ÖzgeçmişiAHMET KARAGOZ RandevuAHMET KARAGOZ MuayenehaneAHMET KARAGOZ Muayene ÜcretiAHMET KARAGOZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAHMET KARAGOZ BulGetirAHMET KARAGOZ NeredeCep NoAHMET KARAGOZ UzmanıAHMET KARAGOZ Özel MuayeneAHMET KARAGOZ NumarasıAHMET KARAGOZ Nerede ÇalışıyorAHMET KARAGOZ GörevliUzmanlıkAileAHMET KARAGOZ ŞikayetAHMET KARAGOZ ÖneriAHMET KARAGOZ EleştiriHastalıklarıYorumlarAHMET KARAGOZ KimdirSekreterHemşireAHMET KARAGOZ Yeni BilgileriAHMET KARAGOZ Hakkında BilgiCerrahHekimAHMET KARAGOZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAHMET KARAGOZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAHMET KARAGOZ Doğum TarihiİrtibatAHMET KARAGOZ Tedavi OlanlarSağlıkAHMET KARAGOZ ÖzgeçmişAHMET KARAGOZ BiyografiCerrahisiAHMET KARAGOZ DoktordurAHMET KARAGOZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAHMET KARAGOZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAHMET KARAGOZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 13,127 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır