Doktor Bilgileri

Dt. A. Şukru Gumuşiğne
A. ŞUKRU GUMUŞİĞNE (İzmir Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor A. ŞUKRU GUMUŞİĞNE (İzmir Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. A. ŞUKRU GUMUŞİĞNE hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. A. ŞUKRU GUMUŞİĞNE iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor A. ŞUKRU GUMUŞİĞNE ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor A. ŞUKRU GUMUŞİĞNE ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor A. ŞUKRU GUMUŞİĞNE ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor A. ŞUKRU GUMUŞİĞNE ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor A. ŞUKRU GUMUŞİĞNE ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.A,  ŞUKRU,  GUMUŞİĞNE,   İzmirA. ŞUKRU GUMUŞİĞNE Muayene ÜcretiA. ŞUKRU GUMUŞİĞNE Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerA. ŞUKRU GUMUŞİĞNE Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriA. ŞUKRU GUMUŞİĞNE ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarA. ŞUKRU GUMUŞİĞNE Hakkında BilgiYorumlarA. ŞUKRU GUMUŞİĞNE KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiA. ŞUKRU GUMUŞİĞNE HakkındaA. ŞUKRU GUMUŞİĞNE Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıA. ŞUKRU GUMUŞİĞNE ÖzgeçmişiA. ŞUKRU GUMUŞİĞNE RandevuA. ŞUKRU GUMUŞİĞNE MuayenehaneA. ŞUKRU GUMUŞİĞNE Muayene ÜcretiA. ŞUKRU GUMUŞİĞNE ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraA. ŞUKRU GUMUŞİĞNE BulGetirA. ŞUKRU GUMUŞİĞNE NeredeCep NoA. ŞUKRU GUMUŞİĞNE UzmanıA. ŞUKRU GUMUŞİĞNE Özel MuayeneA. ŞUKRU GUMUŞİĞNE NumarasıA. ŞUKRU GUMUŞİĞNE Nerede ÇalışıyorA. ŞUKRU GUMUŞİĞNE GörevliUzmanlıkAileA. ŞUKRU GUMUŞİĞNE ŞikayetA. ŞUKRU GUMUŞİĞNE ÖneriA. ŞUKRU GUMUŞİĞNE EleştiriHastalıklarıYorumlarA. ŞUKRU GUMUŞİĞNE KimdirSekreterHemşireA. ŞUKRU GUMUŞİĞNE Yeni BilgileriA. ŞUKRU GUMUŞİĞNE Hakkında BilgiCerrahHekimA. ŞUKRU GUMUŞİĞNE AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikA. ŞUKRU GUMUŞİĞNE TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviA. ŞUKRU GUMUŞİĞNE Doğum TarihiİrtibatA. ŞUKRU GUMUŞİĞNE Tedavi OlanlarSağlıkA. ŞUKRU GUMUŞİĞNE ÖzgeçmişA. ŞUKRU GUMUŞİĞNE BiyografiCerrahisiA. ŞUKRU GUMUŞİĞNE DoktordurA. ŞUKRU GUMUŞİĞNE Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıA. ŞUKRU GUMUŞİĞNE TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirA. ŞUKRU GUMUŞİĞNE Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 21,025 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır