Doktor Bilgileri

Dr. M. Reşat Erek
M. Reşat Erek (Adana Beyin Ve Sinir Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor M. Reşat Erek (Adana Beyin Ve Sinir Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. M. Reşat Erek hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. M. Reşat Erek iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor M. Reşat Erek ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor M. Reşat Erek ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor M. Reşat Erek ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor M. Reşat Erek ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor M. Reşat Erek ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.M,  Reşat,  Erek,   AdanaM. Reşat Erek Muayene ÜcretiM. Reşat Erek Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerM. Reşat Erek Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriM. Reşat Erek ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarM. Reşat Erek Hakkında BilgiYorumlarM. Reşat Erek KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiM. Reşat Erek HakkındaM. Reşat Erek Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıM. Reşat Erek ÖzgeçmişiM. Reşat Erek RandevuM. Reşat Erek MuayenehaneM. Reşat Erek Muayene ÜcretiM. Reşat Erek ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraM. Reşat Erek BulGetirM. Reşat Erek NeredeCep NoM. Reşat Erek UzmanıM. Reşat Erek Özel MuayeneM. Reşat Erek NumarasıM. Reşat Erek Nerede ÇalışıyorM. Reşat Erek GörevliUzmanlıkAileM. Reşat Erek ŞikayetM. Reşat Erek ÖneriM. Reşat Erek EleştiriHastalıklarıYorumlarM. Reşat Erek KimdirSekreterHemşireM. Reşat Erek Yeni BilgileriM. Reşat Erek Hakkında BilgiCerrahHekimM. Reşat Erek AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikM. Reşat Erek TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviM. Reşat Erek Doğum TarihiİrtibatM. Reşat Erek Tedavi OlanlarSağlıkM. Reşat Erek ÖzgeçmişM. Reşat Erek BiyografiCerrahisiM. Reşat Erek DoktordurM. Reşat Erek Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıM. Reşat Erek TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirM. Reşat Erek Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirBeyinVeSinirHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 33,013 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır