Doktor Bilgileri

Dr. Şenel Günal İltaş
Şenel Günal İLTAŞ (İzmir Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Şenel Günal İLTAŞ (İzmir Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Şenel Günal İLTAŞ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Şenel Günal İLTAŞ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Şenel Günal İLTAŞ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Şenel Günal İLTAŞ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Şenel Günal İLTAŞ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Şenel Günal İLTAŞ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Şenel Günal İLTAŞ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Şenel,  Günal,  İLTAŞ,   İzmirŞenel Günal İLTAŞ Muayene ÜcretiŞenel Günal İLTAŞ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerŞenel Günal İLTAŞ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriŞenel Günal İLTAŞ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarŞenel Günal İLTAŞ Hakkında BilgiYorumlarŞenel Günal İLTAŞ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiŞenel Günal İLTAŞ HakkındaŞenel Günal İLTAŞ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıŞenel Günal İLTAŞ ÖzgeçmişiŞenel Günal İLTAŞ RandevuŞenel Günal İLTAŞ MuayenehaneŞenel Günal İLTAŞ Muayene ÜcretiŞenel Günal İLTAŞ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraŞenel Günal İLTAŞ BulGetirŞenel Günal İLTAŞ NeredeCep NoŞenel Günal İLTAŞ UzmanıŞenel Günal İLTAŞ Özel MuayeneŞenel Günal İLTAŞ NumarasıŞenel Günal İLTAŞ Nerede ÇalışıyorŞenel Günal İLTAŞ GörevliUzmanlıkAileŞenel Günal İLTAŞ ŞikayetŞenel Günal İLTAŞ ÖneriŞenel Günal İLTAŞ EleştiriHastalıklarıYorumlarŞenel Günal İLTAŞ KimdirSekreterHemşireŞenel Günal İLTAŞ Yeni BilgileriŞenel Günal İLTAŞ Hakkında BilgiCerrahHekimŞenel Günal İLTAŞ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikŞenel Günal İLTAŞ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviŞenel Günal İLTAŞ Doğum TarihiİrtibatŞenel Günal İLTAŞ Tedavi OlanlarSağlıkŞenel Günal İLTAŞ ÖzgeçmişŞenel Günal İLTAŞ BiyografiCerrahisiŞenel Günal İLTAŞ DoktordurŞenel Günal İLTAŞ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıŞenel Günal İLTAŞ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirŞenel Günal İLTAŞ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 10,819 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır