Doktor Bilgileri

Dr. Orhan Yurtçu
Orhan Yurtçu (İzmir Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Orhan Yurtçu (İzmir Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Orhan Yurtçu hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Orhan Yurtçu iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Orhan Yurtçu ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Orhan Yurtçu ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Orhan Yurtçu ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Orhan Yurtçu ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Orhan Yurtçu ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Orhan,  Yurtçu,   İzmirOrhan Yurtçu Muayene ÜcretiOrhan Yurtçu Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerOrhan Yurtçu Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriOrhan Yurtçu ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarOrhan Yurtçu Hakkında BilgiYorumlarOrhan Yurtçu KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiOrhan Yurtçu HakkındaOrhan Yurtçu Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıOrhan Yurtçu ÖzgeçmişiOrhan Yurtçu RandevuOrhan Yurtçu MuayenehaneOrhan Yurtçu Muayene ÜcretiOrhan Yurtçu ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraOrhan Yurtçu BulGetirOrhan Yurtçu NeredeCep NoOrhan Yurtçu UzmanıOrhan Yurtçu Özel MuayeneOrhan Yurtçu NumarasıOrhan Yurtçu Nerede ÇalışıyorOrhan Yurtçu GörevliUzmanlıkAileOrhan Yurtçu ŞikayetOrhan Yurtçu ÖneriOrhan Yurtçu EleştiriHastalıklarıYorumlarOrhan Yurtçu KimdirSekreterHemşireOrhan Yurtçu Yeni BilgileriOrhan Yurtçu Hakkında BilgiCerrahHekimOrhan Yurtçu AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikOrhan Yurtçu TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviOrhan Yurtçu Doğum TarihiİrtibatOrhan Yurtçu Tedavi OlanlarSağlıkOrhan Yurtçu ÖzgeçmişOrhan Yurtçu BiyografiCerrahisiOrhan Yurtçu DoktordurOrhan Yurtçu Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıOrhan Yurtçu TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirOrhan Yurtçu Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 9,321 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır