Doktor Bilgileri

Dr. Unsal Unal
UNSAL UNAL (İzmir Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor UNSAL UNAL (İzmir Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. UNSAL UNAL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. UNSAL UNAL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor UNSAL UNAL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor UNSAL UNAL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor UNSAL UNAL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor UNSAL UNAL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor UNSAL UNAL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.UNSAL,  UNAL,   İzmirUNSAL UNAL Muayene ÜcretiUNSAL UNAL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerUNSAL UNAL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriUNSAL UNAL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarUNSAL UNAL Hakkında BilgiYorumlarUNSAL UNAL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiUNSAL UNAL HakkındaUNSAL UNAL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıUNSAL UNAL ÖzgeçmişiUNSAL UNAL RandevuUNSAL UNAL MuayenehaneUNSAL UNAL Muayene ÜcretiUNSAL UNAL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraUNSAL UNAL BulGetirUNSAL UNAL NeredeCep NoUNSAL UNAL UzmanıUNSAL UNAL Özel MuayeneUNSAL UNAL NumarasıUNSAL UNAL Nerede ÇalışıyorUNSAL UNAL GörevliUzmanlıkAileUNSAL UNAL ŞikayetUNSAL UNAL ÖneriUNSAL UNAL EleştiriHastalıklarıYorumlarUNSAL UNAL KimdirSekreterHemşireUNSAL UNAL Yeni BilgileriUNSAL UNAL Hakkında BilgiCerrahHekimUNSAL UNAL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikUNSAL UNAL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviUNSAL UNAL Doğum TarihiİrtibatUNSAL UNAL Tedavi OlanlarSağlıkUNSAL UNAL ÖzgeçmişUNSAL UNAL BiyografiCerrahisiUNSAL UNAL DoktordurUNSAL UNAL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıUNSAL UNAL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirUNSAL UNAL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 15,952 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır