Doktor Bilgileri

Dr. Didem Selçuk Yamangil
Didem Selçuk Yamangil (İzmir Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Didem Selçuk Yamangil (İzmir Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Didem Selçuk Yamangil hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Didem Selçuk Yamangil iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Didem Selçuk Yamangil ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Didem Selçuk Yamangil ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Didem Selçuk Yamangil ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Didem Selçuk Yamangil ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Didem Selçuk Yamangil ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Didem,  Selçuk,  Yamangil,   İzmirDidem Selçuk Yamangil Muayene ÜcretiDidem Selçuk Yamangil Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerDidem Selçuk Yamangil Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriDidem Selçuk Yamangil ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarDidem Selçuk Yamangil Hakkında BilgiYorumlarDidem Selçuk Yamangil KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiDidem Selçuk Yamangil HakkındaDidem Selçuk Yamangil Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıDidem Selçuk Yamangil ÖzgeçmişiDidem Selçuk Yamangil RandevuDidem Selçuk Yamangil MuayenehaneDidem Selçuk Yamangil Muayene ÜcretiDidem Selçuk Yamangil ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraDidem Selçuk Yamangil BulGetirDidem Selçuk Yamangil NeredeCep NoDidem Selçuk Yamangil UzmanıDidem Selçuk Yamangil Özel MuayeneDidem Selçuk Yamangil NumarasıDidem Selçuk Yamangil Nerede ÇalışıyorDidem Selçuk Yamangil GörevliUzmanlıkAileDidem Selçuk Yamangil ŞikayetDidem Selçuk Yamangil ÖneriDidem Selçuk Yamangil EleştiriHastalıklarıYorumlarDidem Selçuk Yamangil KimdirSekreterHemşireDidem Selçuk Yamangil Yeni BilgileriDidem Selçuk Yamangil Hakkında BilgiCerrahHekimDidem Selçuk Yamangil AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikDidem Selçuk Yamangil TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviDidem Selçuk Yamangil Doğum TarihiİrtibatDidem Selçuk Yamangil Tedavi OlanlarSağlıkDidem Selçuk Yamangil ÖzgeçmişDidem Selçuk Yamangil BiyografiCerrahisiDidem Selçuk Yamangil DoktordurDidem Selçuk Yamangil Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıDidem Selçuk Yamangil TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirDidem Selçuk Yamangil Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 40,086 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır