Doktor Bilgileri

Dr. Burcu Özmenay
Burcu Özmenay (İzmir Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Burcu Özmenay (İzmir Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Burcu Özmenay hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Burcu Özmenay iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Burcu Özmenay ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Burcu Özmenay ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Burcu Özmenay ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Burcu Özmenay ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Burcu Özmenay ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Burcu,  Özmenay,   İzmirBurcu Özmenay Muayene ÜcretiBurcu Özmenay Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBurcu Özmenay Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBurcu Özmenay ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBurcu Özmenay Hakkında BilgiYorumlarBurcu Özmenay KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBurcu Özmenay HakkındaBurcu Özmenay Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBurcu Özmenay ÖzgeçmişiBurcu Özmenay RandevuBurcu Özmenay MuayenehaneBurcu Özmenay Muayene ÜcretiBurcu Özmenay ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBurcu Özmenay BulGetirBurcu Özmenay NeredeCep NoBurcu Özmenay UzmanıBurcu Özmenay Özel MuayeneBurcu Özmenay NumarasıBurcu Özmenay Nerede ÇalışıyorBurcu Özmenay GörevliUzmanlıkAileBurcu Özmenay ŞikayetBurcu Özmenay ÖneriBurcu Özmenay EleştiriHastalıklarıYorumlarBurcu Özmenay KimdirSekreterHemşireBurcu Özmenay Yeni BilgileriBurcu Özmenay Hakkında BilgiCerrahHekimBurcu Özmenay AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBurcu Özmenay TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBurcu Özmenay Doğum TarihiİrtibatBurcu Özmenay Tedavi OlanlarSağlıkBurcu Özmenay ÖzgeçmişBurcu Özmenay BiyografiCerrahisiBurcu Özmenay DoktordurBurcu Özmenay Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBurcu Özmenay TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBurcu Özmenay Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 11,470 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır