Doktor Bilgileri

Dr. Belgin YalçIn
Belgin Yalçın (İzmir Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Belgin Yalçın (İzmir Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Belgin Yalçın hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Belgin Yalçın iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Belgin Yalçın ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Belgin Yalçın ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Belgin Yalçın ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Belgin Yalçın ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Belgin Yalçın ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Belgin,  Yalçın,   İzmirBelgin Yalçın Muayene ÜcretiBelgin Yalçın Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBelgin Yalçın Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBelgin Yalçın ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBelgin Yalçın Hakkında BilgiYorumlarBelgin Yalçın KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBelgin Yalçın HakkındaBelgin Yalçın Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBelgin Yalçın ÖzgeçmişiBelgin Yalçın RandevuBelgin Yalçın MuayenehaneBelgin Yalçın Muayene ÜcretiBelgin Yalçın ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBelgin Yalçın BulGetirBelgin Yalçın NeredeCep NoBelgin Yalçın UzmanıBelgin Yalçın Özel MuayeneBelgin Yalçın NumarasıBelgin Yalçın Nerede ÇalışıyorBelgin Yalçın GörevliUzmanlıkAileBelgin Yalçın ŞikayetBelgin Yalçın ÖneriBelgin Yalçın EleştiriHastalıklarıYorumlarBelgin Yalçın KimdirSekreterHemşireBelgin Yalçın Yeni BilgileriBelgin Yalçın Hakkında BilgiCerrahHekimBelgin Yalçın AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBelgin Yalçın TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBelgin Yalçın Doğum TarihiİrtibatBelgin Yalçın Tedavi OlanlarSağlıkBelgin Yalçın ÖzgeçmişBelgin Yalçın BiyografiCerrahisiBelgin Yalçın DoktordurBelgin Yalçın Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBelgin Yalçın TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBelgin Yalçın Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 39,575 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır