Doktor Bilgileri

Dr. Ahmet Yücel Parlar
Ahmet Yücel Parlar (İzmir Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Ahmet Yücel Parlar (İzmir Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Ahmet Yücel Parlar hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Ahmet Yücel Parlar iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Ahmet Yücel Parlar ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Ahmet Yücel Parlar ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Ahmet Yücel Parlar ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Ahmet Yücel Parlar ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Ahmet Yücel Parlar ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Ahmet,  Yücel,  Parlar,   İzmirAhmet Yücel Parlar Muayene ÜcretiAhmet Yücel Parlar Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAhmet Yücel Parlar Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAhmet Yücel Parlar ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAhmet Yücel Parlar Hakkında BilgiYorumlarAhmet Yücel Parlar KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAhmet Yücel Parlar HakkındaAhmet Yücel Parlar Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAhmet Yücel Parlar ÖzgeçmişiAhmet Yücel Parlar RandevuAhmet Yücel Parlar MuayenehaneAhmet Yücel Parlar Muayene ÜcretiAhmet Yücel Parlar ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAhmet Yücel Parlar BulGetirAhmet Yücel Parlar NeredeCep NoAhmet Yücel Parlar UzmanıAhmet Yücel Parlar Özel MuayeneAhmet Yücel Parlar NumarasıAhmet Yücel Parlar Nerede ÇalışıyorAhmet Yücel Parlar GörevliUzmanlıkAileAhmet Yücel Parlar ŞikayetAhmet Yücel Parlar ÖneriAhmet Yücel Parlar EleştiriHastalıklarıYorumlarAhmet Yücel Parlar KimdirSekreterHemşireAhmet Yücel Parlar Yeni BilgileriAhmet Yücel Parlar Hakkında BilgiCerrahHekimAhmet Yücel Parlar AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAhmet Yücel Parlar TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAhmet Yücel Parlar Doğum TarihiİrtibatAhmet Yücel Parlar Tedavi OlanlarSağlıkAhmet Yücel Parlar ÖzgeçmişAhmet Yücel Parlar BiyografiCerrahisiAhmet Yücel Parlar DoktordurAhmet Yücel Parlar Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAhmet Yücel Parlar TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAhmet Yücel Parlar Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 36,032 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır