Doktor Bilgileri

Dr. Gokhan Gonul
GOKHAN GONUL (İzmir Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor GOKHAN GONUL (İzmir Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. GOKHAN GONUL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. GOKHAN GONUL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor GOKHAN GONUL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor GOKHAN GONUL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor GOKHAN GONUL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor GOKHAN GONUL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor GOKHAN GONUL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.GOKHAN,  GONUL,   İzmirGOKHAN GONUL Muayene ÜcretiGOKHAN GONUL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerGOKHAN GONUL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriGOKHAN GONUL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarGOKHAN GONUL Hakkında BilgiYorumlarGOKHAN GONUL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiGOKHAN GONUL HakkındaGOKHAN GONUL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıGOKHAN GONUL ÖzgeçmişiGOKHAN GONUL RandevuGOKHAN GONUL MuayenehaneGOKHAN GONUL Muayene ÜcretiGOKHAN GONUL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraGOKHAN GONUL BulGetirGOKHAN GONUL NeredeCep NoGOKHAN GONUL UzmanıGOKHAN GONUL Özel MuayeneGOKHAN GONUL NumarasıGOKHAN GONUL Nerede ÇalışıyorGOKHAN GONUL GörevliUzmanlıkAileGOKHAN GONUL ŞikayetGOKHAN GONUL ÖneriGOKHAN GONUL EleştiriHastalıklarıYorumlarGOKHAN GONUL KimdirSekreterHemşireGOKHAN GONUL Yeni BilgileriGOKHAN GONUL Hakkında BilgiCerrahHekimGOKHAN GONUL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikGOKHAN GONUL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviGOKHAN GONUL Doğum TarihiİrtibatGOKHAN GONUL Tedavi OlanlarSağlıkGOKHAN GONUL ÖzgeçmişGOKHAN GONUL BiyografiCerrahisiGOKHAN GONUL DoktordurGOKHAN GONUL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıGOKHAN GONUL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirGOKHAN GONUL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 16,447 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır