Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Oğuzcan Kasapoğlu
OĞUZCAN KASAPOĞLU (İzmir Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor OĞUZCAN KASAPOĞLU (İzmir Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. OĞUZCAN KASAPOĞLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. OĞUZCAN KASAPOĞLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor OĞUZCAN KASAPOĞLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor OĞUZCAN KASAPOĞLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor OĞUZCAN KASAPOĞLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor OĞUZCAN KASAPOĞLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor OĞUZCAN KASAPOĞLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.OĞUZCAN,  KASAPOĞLU,   İzmirOĞUZCAN KASAPOĞLU Muayene ÜcretiOĞUZCAN KASAPOĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerOĞUZCAN KASAPOĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriOĞUZCAN KASAPOĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarOĞUZCAN KASAPOĞLU Hakkında BilgiYorumlarOĞUZCAN KASAPOĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiOĞUZCAN KASAPOĞLU HakkındaOĞUZCAN KASAPOĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıOĞUZCAN KASAPOĞLU ÖzgeçmişiOĞUZCAN KASAPOĞLU RandevuOĞUZCAN KASAPOĞLU MuayenehaneOĞUZCAN KASAPOĞLU Muayene ÜcretiOĞUZCAN KASAPOĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraOĞUZCAN KASAPOĞLU BulGetirOĞUZCAN KASAPOĞLU NeredeCep NoOĞUZCAN KASAPOĞLU UzmanıOĞUZCAN KASAPOĞLU Özel MuayeneOĞUZCAN KASAPOĞLU NumarasıOĞUZCAN KASAPOĞLU Nerede ÇalışıyorOĞUZCAN KASAPOĞLU GörevliUzmanlıkAileOĞUZCAN KASAPOĞLU ŞikayetOĞUZCAN KASAPOĞLU ÖneriOĞUZCAN KASAPOĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarOĞUZCAN KASAPOĞLU KimdirSekreterHemşireOĞUZCAN KASAPOĞLU Yeni BilgileriOĞUZCAN KASAPOĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimOĞUZCAN KASAPOĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikOĞUZCAN KASAPOĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviOĞUZCAN KASAPOĞLU Doğum TarihiİrtibatOĞUZCAN KASAPOĞLU Tedavi OlanlarSağlıkOĞUZCAN KASAPOĞLU ÖzgeçmişOĞUZCAN KASAPOĞLU BiyografiCerrahisiOĞUZCAN KASAPOĞLU DoktordurOĞUZCAN KASAPOĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıOĞUZCAN KASAPOĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirOĞUZCAN KASAPOĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 38,818 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır