Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Fatih Çakici
FATİH ÇAKICI (İzmir Diş Hastalıkları ve Tedavisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor FATİH ÇAKICI (İzmir Diş Hastalıkları ve Tedavisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. FATİH ÇAKICI hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. FATİH ÇAKICI iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor FATİH ÇAKICI ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor FATİH ÇAKICI ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor FATİH ÇAKICI ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor FATİH ÇAKICI ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor FATİH ÇAKICI ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.FATİH,  ÇAKICI,   İzmirFATİH ÇAKICI Muayene ÜcretiFATİH ÇAKICI Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerFATİH ÇAKICI Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriFATİH ÇAKICI ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarFATİH ÇAKICI Hakkında BilgiYorumlarFATİH ÇAKICI KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiFATİH ÇAKICI HakkındaFATİH ÇAKICI Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıFATİH ÇAKICI ÖzgeçmişiFATİH ÇAKICI RandevuFATİH ÇAKICI MuayenehaneFATİH ÇAKICI Muayene ÜcretiFATİH ÇAKICI ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraFATİH ÇAKICI BulGetirFATİH ÇAKICI NeredeCep NoFATİH ÇAKICI UzmanıFATİH ÇAKICI Özel MuayeneFATİH ÇAKICI NumarasıFATİH ÇAKICI Nerede ÇalışıyorFATİH ÇAKICI GörevliUzmanlıkAileFATİH ÇAKICI ŞikayetFATİH ÇAKICI ÖneriFATİH ÇAKICI EleştiriHastalıklarıYorumlarFATİH ÇAKICI KimdirSekreterHemşireFATİH ÇAKICI Yeni BilgileriFATİH ÇAKICI Hakkında BilgiCerrahHekimFATİH ÇAKICI AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikFATİH ÇAKICI TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviFATİH ÇAKICI Doğum TarihiİrtibatFATİH ÇAKICI Tedavi OlanlarSağlıkFATİH ÇAKICI ÖzgeçmişFATİH ÇAKICI BiyografiCerrahisiFATİH ÇAKICI DoktordurFATİH ÇAKICI Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıFATİH ÇAKICI TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirFATİH ÇAKICI Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHastalıklarıveTedavisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 21,780 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır