Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Şebnem Türkün
ŞEBNEM TÜRKÜN (İzmir Diş Hastalıkları ve Tedavisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ŞEBNEM TÜRKÜN (İzmir Diş Hastalıkları ve Tedavisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Prof.Dr. ŞEBNEM TÜRKÜN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Prof.Dr. ŞEBNEM TÜRKÜN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ŞEBNEM TÜRKÜN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ŞEBNEM TÜRKÜN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ŞEBNEM TÜRKÜN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ŞEBNEM TÜRKÜN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ŞEBNEM TÜRKÜN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.ŞEBNEM,  TÜRKÜN,   İzmirŞEBNEM TÜRKÜN Muayene ÜcretiŞEBNEM TÜRKÜN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerŞEBNEM TÜRKÜN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriŞEBNEM TÜRKÜN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarŞEBNEM TÜRKÜN Hakkında BilgiYorumlarŞEBNEM TÜRKÜN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiŞEBNEM TÜRKÜN HakkındaŞEBNEM TÜRKÜN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıŞEBNEM TÜRKÜN ÖzgeçmişiŞEBNEM TÜRKÜN RandevuŞEBNEM TÜRKÜN MuayenehaneŞEBNEM TÜRKÜN Muayene ÜcretiŞEBNEM TÜRKÜN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraŞEBNEM TÜRKÜN BulGetirŞEBNEM TÜRKÜN NeredeCep NoŞEBNEM TÜRKÜN UzmanıŞEBNEM TÜRKÜN Özel MuayeneŞEBNEM TÜRKÜN NumarasıŞEBNEM TÜRKÜN Nerede ÇalışıyorŞEBNEM TÜRKÜN GörevliUzmanlıkAileŞEBNEM TÜRKÜN ŞikayetŞEBNEM TÜRKÜN ÖneriŞEBNEM TÜRKÜN EleştiriHastalıklarıYorumlarŞEBNEM TÜRKÜN KimdirSekreterHemşireŞEBNEM TÜRKÜN Yeni BilgileriŞEBNEM TÜRKÜN Hakkında BilgiCerrahHekimŞEBNEM TÜRKÜN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikŞEBNEM TÜRKÜN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviŞEBNEM TÜRKÜN Doğum TarihiİrtibatŞEBNEM TÜRKÜN Tedavi OlanlarSağlıkŞEBNEM TÜRKÜN ÖzgeçmişŞEBNEM TÜRKÜN BiyografiCerrahisiŞEBNEM TÜRKÜN DoktordurŞEBNEM TÜRKÜN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıŞEBNEM TÜRKÜN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirŞEBNEM TÜRKÜN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHastalıklarıveTedavisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 23,301 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır