Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Necmi Gökay
NECMİ GÖKAY (İzmir Diş Hastalıkları ve Tedavisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor NECMİ GÖKAY (İzmir Diş Hastalıkları ve Tedavisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Prof.Dr. NECMİ GÖKAY hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Prof.Dr. NECMİ GÖKAY iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor NECMİ GÖKAY ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor NECMİ GÖKAY ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor NECMİ GÖKAY ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor NECMİ GÖKAY ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor NECMİ GÖKAY ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.NECMİ,  GÖKAY,   İzmirNECMİ GÖKAY Muayene ÜcretiNECMİ GÖKAY Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNECMİ GÖKAY Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNECMİ GÖKAY ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNECMİ GÖKAY Hakkında BilgiYorumlarNECMİ GÖKAY KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNECMİ GÖKAY HakkındaNECMİ GÖKAY Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNECMİ GÖKAY ÖzgeçmişiNECMİ GÖKAY RandevuNECMİ GÖKAY MuayenehaneNECMİ GÖKAY Muayene ÜcretiNECMİ GÖKAY ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNECMİ GÖKAY BulGetirNECMİ GÖKAY NeredeCep NoNECMİ GÖKAY UzmanıNECMİ GÖKAY Özel MuayeneNECMİ GÖKAY NumarasıNECMİ GÖKAY Nerede ÇalışıyorNECMİ GÖKAY GörevliUzmanlıkAileNECMİ GÖKAY ŞikayetNECMİ GÖKAY ÖneriNECMİ GÖKAY EleştiriHastalıklarıYorumlarNECMİ GÖKAY KimdirSekreterHemşireNECMİ GÖKAY Yeni BilgileriNECMİ GÖKAY Hakkında BilgiCerrahHekimNECMİ GÖKAY AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNECMİ GÖKAY TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNECMİ GÖKAY Doğum TarihiİrtibatNECMİ GÖKAY Tedavi OlanlarSağlıkNECMİ GÖKAY ÖzgeçmişNECMİ GÖKAY BiyografiCerrahisiNECMİ GÖKAY DoktordurNECMİ GÖKAY Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNECMİ GÖKAY TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNECMİ GÖKAY Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHastalıklarıveTedavisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 14,117 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır