Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Ferit Özata
FERİT ÖZATA (İzmir Diş Hastalıkları ve Tedavisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor FERİT ÖZATA (İzmir Diş Hastalıkları ve Tedavisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Prof.Dr. FERİT ÖZATA hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Prof.Dr. FERİT ÖZATA iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor FERİT ÖZATA ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor FERİT ÖZATA ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor FERİT ÖZATA ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor FERİT ÖZATA ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor FERİT ÖZATA ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.FERİT,  ÖZATA,   İzmirFERİT ÖZATA Muayene ÜcretiFERİT ÖZATA Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerFERİT ÖZATA Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriFERİT ÖZATA ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarFERİT ÖZATA Hakkında BilgiYorumlarFERİT ÖZATA KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiFERİT ÖZATA HakkındaFERİT ÖZATA Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıFERİT ÖZATA ÖzgeçmişiFERİT ÖZATA RandevuFERİT ÖZATA MuayenehaneFERİT ÖZATA Muayene ÜcretiFERİT ÖZATA ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraFERİT ÖZATA BulGetirFERİT ÖZATA NeredeCep NoFERİT ÖZATA UzmanıFERİT ÖZATA Özel MuayeneFERİT ÖZATA NumarasıFERİT ÖZATA Nerede ÇalışıyorFERİT ÖZATA GörevliUzmanlıkAileFERİT ÖZATA ŞikayetFERİT ÖZATA ÖneriFERİT ÖZATA EleştiriHastalıklarıYorumlarFERİT ÖZATA KimdirSekreterHemşireFERİT ÖZATA Yeni BilgileriFERİT ÖZATA Hakkında BilgiCerrahHekimFERİT ÖZATA AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikFERİT ÖZATA TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviFERİT ÖZATA Doğum TarihiİrtibatFERİT ÖZATA Tedavi OlanlarSağlıkFERİT ÖZATA ÖzgeçmişFERİT ÖZATA BiyografiCerrahisiFERİT ÖZATA DoktordurFERİT ÖZATA Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıFERİT ÖZATA TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirFERİT ÖZATA Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHastalıklarıveTedavisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 14,866 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır