Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Ali Leblebicioğlu
ALİ LEBLEBİCİOĞLU (İzmir Diş Hastalıkları ve Tedavisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ALİ LEBLEBİCİOĞLU (İzmir Diş Hastalıkları ve Tedavisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Prof.Dr. ALİ LEBLEBİCİOĞLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Prof.Dr. ALİ LEBLEBİCİOĞLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ALİ LEBLEBİCİOĞLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ALİ LEBLEBİCİOĞLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ALİ LEBLEBİCİOĞLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ALİ LEBLEBİCİOĞLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ALİ LEBLEBİCİOĞLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.ALİ,  LEBLEBİCİOĞLU,   İzmirALİ LEBLEBİCİOĞLU Muayene ÜcretiALİ LEBLEBİCİOĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerALİ LEBLEBİCİOĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriALİ LEBLEBİCİOĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarALİ LEBLEBİCİOĞLU Hakkında BilgiYorumlarALİ LEBLEBİCİOĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiALİ LEBLEBİCİOĞLU HakkındaALİ LEBLEBİCİOĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıALİ LEBLEBİCİOĞLU ÖzgeçmişiALİ LEBLEBİCİOĞLU RandevuALİ LEBLEBİCİOĞLU MuayenehaneALİ LEBLEBİCİOĞLU Muayene ÜcretiALİ LEBLEBİCİOĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraALİ LEBLEBİCİOĞLU BulGetirALİ LEBLEBİCİOĞLU NeredeCep NoALİ LEBLEBİCİOĞLU UzmanıALİ LEBLEBİCİOĞLU Özel MuayeneALİ LEBLEBİCİOĞLU NumarasıALİ LEBLEBİCİOĞLU Nerede ÇalışıyorALİ LEBLEBİCİOĞLU GörevliUzmanlıkAileALİ LEBLEBİCİOĞLU ŞikayetALİ LEBLEBİCİOĞLU ÖneriALİ LEBLEBİCİOĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarALİ LEBLEBİCİOĞLU KimdirSekreterHemşireALİ LEBLEBİCİOĞLU Yeni BilgileriALİ LEBLEBİCİOĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimALİ LEBLEBİCİOĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikALİ LEBLEBİCİOĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviALİ LEBLEBİCİOĞLU Doğum TarihiİrtibatALİ LEBLEBİCİOĞLU Tedavi OlanlarSağlıkALİ LEBLEBİCİOĞLU ÖzgeçmişALİ LEBLEBİCİOĞLU BiyografiCerrahisiALİ LEBLEBİCİOĞLU DoktordurALİ LEBLEBİCİOĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıALİ LEBLEBİCİOĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirALİ LEBLEBİCİOĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHastalıklarıveTedavisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 12,466 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır