Doktor Bilgileri

Dr. Gamze Yildirim
GAMZE YILDIRIM (İzmir Diş Hastalıkları ve Tedavisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor GAMZE YILDIRIM (İzmir Diş Hastalıkları ve Tedavisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. GAMZE YILDIRIM hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. GAMZE YILDIRIM iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor GAMZE YILDIRIM ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor GAMZE YILDIRIM ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor GAMZE YILDIRIM ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor GAMZE YILDIRIM ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor GAMZE YILDIRIM ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.





TAGLAR: Dr.GAMZE,  YILDIRIM,   İzmirGAMZE YILDIRIM Muayene ÜcretiGAMZE YILDIRIM Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerGAMZE YILDIRIM Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriGAMZE YILDIRIM ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarGAMZE YILDIRIM Hakkında BilgiYorumlarGAMZE YILDIRIM KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiGAMZE YILDIRIM HakkındaGAMZE YILDIRIM Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıGAMZE YILDIRIM ÖzgeçmişiGAMZE YILDIRIM RandevuGAMZE YILDIRIM MuayenehaneGAMZE YILDIRIM Muayene ÜcretiGAMZE YILDIRIM ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraGAMZE YILDIRIM BulGetirGAMZE YILDIRIM NeredeCep NoGAMZE YILDIRIM UzmanıGAMZE YILDIRIM Özel MuayeneGAMZE YILDIRIM NumarasıGAMZE YILDIRIM Nerede ÇalışıyorGAMZE YILDIRIM GörevliUzmanlıkAileGAMZE YILDIRIM ŞikayetGAMZE YILDIRIM ÖneriGAMZE YILDIRIM EleştiriHastalıklarıYorumlarGAMZE YILDIRIM KimdirSekreterHemşireGAMZE YILDIRIM Yeni BilgileriGAMZE YILDIRIM Hakkında BilgiCerrahHekimGAMZE YILDIRIM AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikGAMZE YILDIRIM TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviGAMZE YILDIRIM Doğum TarihiİrtibatGAMZE YILDIRIM Tedavi OlanlarSağlıkGAMZE YILDIRIM ÖzgeçmişGAMZE YILDIRIM BiyografiCerrahisiGAMZE YILDIRIM DoktordurGAMZE YILDIRIM Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıGAMZE YILDIRIM TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirGAMZE YILDIRIM Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHastalıklarıveTedavisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 10,457 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.



Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır