Doktor Bilgileri

Dr. Çiğdem Atalayin
ÇİĞDEM ATALAYIN (İzmir Diş Hastalıkları ve Tedavisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ÇİĞDEM ATALAYIN (İzmir Diş Hastalıkları ve Tedavisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ÇİĞDEM ATALAYIN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ÇİĞDEM ATALAYIN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ÇİĞDEM ATALAYIN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ÇİĞDEM ATALAYIN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ÇİĞDEM ATALAYIN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ÇİĞDEM ATALAYIN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ÇİĞDEM ATALAYIN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ÇİĞDEM,  ATALAYIN,   İzmirÇİĞDEM ATALAYIN Muayene ÜcretiÇİĞDEM ATALAYIN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerÇİĞDEM ATALAYIN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriÇİĞDEM ATALAYIN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarÇİĞDEM ATALAYIN Hakkında BilgiYorumlarÇİĞDEM ATALAYIN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiÇİĞDEM ATALAYIN HakkındaÇİĞDEM ATALAYIN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıÇİĞDEM ATALAYIN ÖzgeçmişiÇİĞDEM ATALAYIN RandevuÇİĞDEM ATALAYIN MuayenehaneÇİĞDEM ATALAYIN Muayene ÜcretiÇİĞDEM ATALAYIN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraÇİĞDEM ATALAYIN BulGetirÇİĞDEM ATALAYIN NeredeCep NoÇİĞDEM ATALAYIN UzmanıÇİĞDEM ATALAYIN Özel MuayeneÇİĞDEM ATALAYIN NumarasıÇİĞDEM ATALAYIN Nerede ÇalışıyorÇİĞDEM ATALAYIN GörevliUzmanlıkAileÇİĞDEM ATALAYIN ŞikayetÇİĞDEM ATALAYIN ÖneriÇİĞDEM ATALAYIN EleştiriHastalıklarıYorumlarÇİĞDEM ATALAYIN KimdirSekreterHemşireÇİĞDEM ATALAYIN Yeni BilgileriÇİĞDEM ATALAYIN Hakkında BilgiCerrahHekimÇİĞDEM ATALAYIN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikÇİĞDEM ATALAYIN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviÇİĞDEM ATALAYIN Doğum TarihiİrtibatÇİĞDEM ATALAYIN Tedavi OlanlarSağlıkÇİĞDEM ATALAYIN ÖzgeçmişÇİĞDEM ATALAYIN BiyografiCerrahisiÇİĞDEM ATALAYIN DoktordurÇİĞDEM ATALAYIN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıÇİĞDEM ATALAYIN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirÇİĞDEM ATALAYIN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHastalıklarıveTedavisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 20,330 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır