Doktor Bilgileri

Dr. Cem Peşkersoy
CEM PEŞKERSOY (İzmir Diş Hastalıkları ve Tedavisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor CEM PEŞKERSOY (İzmir Diş Hastalıkları ve Tedavisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. CEM PEŞKERSOY hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. CEM PEŞKERSOY iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor CEM PEŞKERSOY ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor CEM PEŞKERSOY ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor CEM PEŞKERSOY ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor CEM PEŞKERSOY ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor CEM PEŞKERSOY ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.CEM,  PEŞKERSOY,   İzmirCEM PEŞKERSOY Muayene ÜcretiCEM PEŞKERSOY Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerCEM PEŞKERSOY Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriCEM PEŞKERSOY ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarCEM PEŞKERSOY Hakkında BilgiYorumlarCEM PEŞKERSOY KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiCEM PEŞKERSOY HakkındaCEM PEŞKERSOY Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıCEM PEŞKERSOY ÖzgeçmişiCEM PEŞKERSOY RandevuCEM PEŞKERSOY MuayenehaneCEM PEŞKERSOY Muayene ÜcretiCEM PEŞKERSOY ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraCEM PEŞKERSOY BulGetirCEM PEŞKERSOY NeredeCep NoCEM PEŞKERSOY UzmanıCEM PEŞKERSOY Özel MuayeneCEM PEŞKERSOY NumarasıCEM PEŞKERSOY Nerede ÇalışıyorCEM PEŞKERSOY GörevliUzmanlıkAileCEM PEŞKERSOY ŞikayetCEM PEŞKERSOY ÖneriCEM PEŞKERSOY EleştiriHastalıklarıYorumlarCEM PEŞKERSOY KimdirSekreterHemşireCEM PEŞKERSOY Yeni BilgileriCEM PEŞKERSOY Hakkında BilgiCerrahHekimCEM PEŞKERSOY AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikCEM PEŞKERSOY TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviCEM PEŞKERSOY Doğum TarihiİrtibatCEM PEŞKERSOY Tedavi OlanlarSağlıkCEM PEŞKERSOY ÖzgeçmişCEM PEŞKERSOY BiyografiCerrahisiCEM PEŞKERSOY DoktordurCEM PEŞKERSOY Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıCEM PEŞKERSOY TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirCEM PEŞKERSOY Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHastalıklarıveTedavisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 30,956 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır