Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Zeynep Ergücü
ZEYNEP ERGÜCÜ (İzmir Diş Hastalıkları ve Tedavisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ZEYNEP ERGÜCÜ (İzmir Diş Hastalıkları ve Tedavisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. ZEYNEP ERGÜCÜ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. ZEYNEP ERGÜCÜ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ZEYNEP ERGÜCÜ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ZEYNEP ERGÜCÜ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ZEYNEP ERGÜCÜ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ZEYNEP ERGÜCÜ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ZEYNEP ERGÜCÜ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.ZEYNEP,  ERGÜCÜ,   İzmirZEYNEP ERGÜCÜ Muayene ÜcretiZEYNEP ERGÜCÜ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerZEYNEP ERGÜCÜ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriZEYNEP ERGÜCÜ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarZEYNEP ERGÜCÜ Hakkında BilgiYorumlarZEYNEP ERGÜCÜ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiZEYNEP ERGÜCÜ HakkındaZEYNEP ERGÜCÜ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıZEYNEP ERGÜCÜ ÖzgeçmişiZEYNEP ERGÜCÜ RandevuZEYNEP ERGÜCÜ MuayenehaneZEYNEP ERGÜCÜ Muayene ÜcretiZEYNEP ERGÜCÜ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraZEYNEP ERGÜCÜ BulGetirZEYNEP ERGÜCÜ NeredeCep NoZEYNEP ERGÜCÜ UzmanıZEYNEP ERGÜCÜ Özel MuayeneZEYNEP ERGÜCÜ NumarasıZEYNEP ERGÜCÜ Nerede ÇalışıyorZEYNEP ERGÜCÜ GörevliUzmanlıkAileZEYNEP ERGÜCÜ ŞikayetZEYNEP ERGÜCÜ ÖneriZEYNEP ERGÜCÜ EleştiriHastalıklarıYorumlarZEYNEP ERGÜCÜ KimdirSekreterHemşireZEYNEP ERGÜCÜ Yeni BilgileriZEYNEP ERGÜCÜ Hakkında BilgiCerrahHekimZEYNEP ERGÜCÜ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikZEYNEP ERGÜCÜ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviZEYNEP ERGÜCÜ Doğum TarihiİrtibatZEYNEP ERGÜCÜ Tedavi OlanlarSağlıkZEYNEP ERGÜCÜ ÖzgeçmişZEYNEP ERGÜCÜ BiyografiCerrahisiZEYNEP ERGÜCÜ DoktordurZEYNEP ERGÜCÜ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıZEYNEP ERGÜCÜ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirZEYNEP ERGÜCÜ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHastalıklarıveTedavisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 17,794 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır