Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Esra Uzer Çelik
ESRA UZER ÇELİK (İzmir Diş Hastalıkları ve Tedavisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ESRA UZER ÇELİK (İzmir Diş Hastalıkları ve Tedavisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. ESRA UZER ÇELİK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. ESRA UZER ÇELİK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ESRA UZER ÇELİK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ESRA UZER ÇELİK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ESRA UZER ÇELİK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ESRA UZER ÇELİK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ESRA UZER ÇELİK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.ESRA,  UZER,  ÇELİK,   İzmirESRA UZER ÇELİK Muayene ÜcretiESRA UZER ÇELİK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerESRA UZER ÇELİK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriESRA UZER ÇELİK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarESRA UZER ÇELİK Hakkında BilgiYorumlarESRA UZER ÇELİK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiESRA UZER ÇELİK HakkındaESRA UZER ÇELİK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıESRA UZER ÇELİK ÖzgeçmişiESRA UZER ÇELİK RandevuESRA UZER ÇELİK MuayenehaneESRA UZER ÇELİK Muayene ÜcretiESRA UZER ÇELİK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraESRA UZER ÇELİK BulGetirESRA UZER ÇELİK NeredeCep NoESRA UZER ÇELİK UzmanıESRA UZER ÇELİK Özel MuayeneESRA UZER ÇELİK NumarasıESRA UZER ÇELİK Nerede ÇalışıyorESRA UZER ÇELİK GörevliUzmanlıkAileESRA UZER ÇELİK ŞikayetESRA UZER ÇELİK ÖneriESRA UZER ÇELİK EleştiriHastalıklarıYorumlarESRA UZER ÇELİK KimdirSekreterHemşireESRA UZER ÇELİK Yeni BilgileriESRA UZER ÇELİK Hakkında BilgiCerrahHekimESRA UZER ÇELİK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikESRA UZER ÇELİK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviESRA UZER ÇELİK Doğum TarihiİrtibatESRA UZER ÇELİK Tedavi OlanlarSağlıkESRA UZER ÇELİK ÖzgeçmişESRA UZER ÇELİK BiyografiCerrahisiESRA UZER ÇELİK DoktordurESRA UZER ÇELİK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıESRA UZER ÇELİK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirESRA UZER ÇELİK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHastalıklarıveTedavisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 19,537 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır