Doktor Bilgileri

Dr. Fatma Sökeli
FATMA SÖKELİ (İzmir Diş Hastalıkları ve Tedavisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor FATMA SÖKELİ (İzmir Diş Hastalıkları ve Tedavisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. FATMA SÖKELİ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. FATMA SÖKELİ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor FATMA SÖKELİ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor FATMA SÖKELİ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor FATMA SÖKELİ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor FATMA SÖKELİ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor FATMA SÖKELİ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.





TAGLAR: Dr.FATMA,  SÖKELİ,   İzmirFATMA SÖKELİ Muayene ÜcretiFATMA SÖKELİ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerFATMA SÖKELİ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriFATMA SÖKELİ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarFATMA SÖKELİ Hakkında BilgiYorumlarFATMA SÖKELİ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiFATMA SÖKELİ HakkındaFATMA SÖKELİ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıFATMA SÖKELİ ÖzgeçmişiFATMA SÖKELİ RandevuFATMA SÖKELİ MuayenehaneFATMA SÖKELİ Muayene ÜcretiFATMA SÖKELİ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraFATMA SÖKELİ BulGetirFATMA SÖKELİ NeredeCep NoFATMA SÖKELİ UzmanıFATMA SÖKELİ Özel MuayeneFATMA SÖKELİ NumarasıFATMA SÖKELİ Nerede ÇalışıyorFATMA SÖKELİ GörevliUzmanlıkAileFATMA SÖKELİ ŞikayetFATMA SÖKELİ ÖneriFATMA SÖKELİ EleştiriHastalıklarıYorumlarFATMA SÖKELİ KimdirSekreterHemşireFATMA SÖKELİ Yeni BilgileriFATMA SÖKELİ Hakkında BilgiCerrahHekimFATMA SÖKELİ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikFATMA SÖKELİ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviFATMA SÖKELİ Doğum TarihiİrtibatFATMA SÖKELİ Tedavi OlanlarSağlıkFATMA SÖKELİ ÖzgeçmişFATMA SÖKELİ BiyografiCerrahisiFATMA SÖKELİ DoktordurFATMA SÖKELİ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıFATMA SÖKELİ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirFATMA SÖKELİ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHastalıklarıveTedavisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 18,306 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.



Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır