Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Yaşar Öner
YAŞAR ÖNER (İzmir Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor YAŞAR ÖNER (İzmir Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. YAŞAR ÖNER hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. YAŞAR ÖNER iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor YAŞAR ÖNER ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor YAŞAR ÖNER ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor YAŞAR ÖNER ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor YAŞAR ÖNER ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor YAŞAR ÖNER ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.YAŞAR,  ÖNER,   İzmirYAŞAR ÖNER Muayene ÜcretiYAŞAR ÖNER Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerYAŞAR ÖNER Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriYAŞAR ÖNER ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarYAŞAR ÖNER Hakkında BilgiYorumlarYAŞAR ÖNER KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiYAŞAR ÖNER HakkındaYAŞAR ÖNER Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıYAŞAR ÖNER ÖzgeçmişiYAŞAR ÖNER RandevuYAŞAR ÖNER MuayenehaneYAŞAR ÖNER Muayene ÜcretiYAŞAR ÖNER ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraYAŞAR ÖNER BulGetirYAŞAR ÖNER NeredeCep NoYAŞAR ÖNER UzmanıYAŞAR ÖNER Özel MuayeneYAŞAR ÖNER NumarasıYAŞAR ÖNER Nerede ÇalışıyorYAŞAR ÖNER GörevliUzmanlıkAileYAŞAR ÖNER ŞikayetYAŞAR ÖNER ÖneriYAŞAR ÖNER EleştiriHastalıklarıYorumlarYAŞAR ÖNER KimdirSekreterHemşireYAŞAR ÖNER Yeni BilgileriYAŞAR ÖNER Hakkında BilgiCerrahHekimYAŞAR ÖNER AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikYAŞAR ÖNER TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviYAŞAR ÖNER Doğum TarihiİrtibatYAŞAR ÖNER Tedavi OlanlarSağlıkYAŞAR ÖNER ÖzgeçmişYAŞAR ÖNER BiyografiCerrahisiYAŞAR ÖNER DoktordurYAŞAR ÖNER Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıYAŞAR ÖNER TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirYAŞAR ÖNER Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 24,609 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır