Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Yasemin Öztürk Erdem
YASEMİN ÖZTÜRK ERDEM (İzmir Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor YASEMİN ÖZTÜRK ERDEM (İzmir Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. YASEMİN ÖZTÜRK ERDEM hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. YASEMİN ÖZTÜRK ERDEM iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor YASEMİN ÖZTÜRK ERDEM ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor YASEMİN ÖZTÜRK ERDEM ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor YASEMİN ÖZTÜRK ERDEM ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor YASEMİN ÖZTÜRK ERDEM ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor YASEMİN ÖZTÜRK ERDEM ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.YASEMİN,  ÖZTÜRK,  ERDEM,   İzmirYASEMİN ÖZTÜRK ERDEM Muayene ÜcretiYASEMİN ÖZTÜRK ERDEM Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerYASEMİN ÖZTÜRK ERDEM Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriYASEMİN ÖZTÜRK ERDEM ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarYASEMİN ÖZTÜRK ERDEM Hakkında BilgiYorumlarYASEMİN ÖZTÜRK ERDEM KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiYASEMİN ÖZTÜRK ERDEM HakkındaYASEMİN ÖZTÜRK ERDEM Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıYASEMİN ÖZTÜRK ERDEM ÖzgeçmişiYASEMİN ÖZTÜRK ERDEM RandevuYASEMİN ÖZTÜRK ERDEM MuayenehaneYASEMİN ÖZTÜRK ERDEM Muayene ÜcretiYASEMİN ÖZTÜRK ERDEM ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraYASEMİN ÖZTÜRK ERDEM BulGetirYASEMİN ÖZTÜRK ERDEM NeredeCep NoYASEMİN ÖZTÜRK ERDEM UzmanıYASEMİN ÖZTÜRK ERDEM Özel MuayeneYASEMİN ÖZTÜRK ERDEM NumarasıYASEMİN ÖZTÜRK ERDEM Nerede ÇalışıyorYASEMİN ÖZTÜRK ERDEM GörevliUzmanlıkAileYASEMİN ÖZTÜRK ERDEM ŞikayetYASEMİN ÖZTÜRK ERDEM ÖneriYASEMİN ÖZTÜRK ERDEM EleştiriHastalıklarıYorumlarYASEMİN ÖZTÜRK ERDEM KimdirSekreterHemşireYASEMİN ÖZTÜRK ERDEM Yeni BilgileriYASEMİN ÖZTÜRK ERDEM Hakkında BilgiCerrahHekimYASEMİN ÖZTÜRK ERDEM AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikYASEMİN ÖZTÜRK ERDEM TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviYASEMİN ÖZTÜRK ERDEM Doğum TarihiİrtibatYASEMİN ÖZTÜRK ERDEM Tedavi OlanlarSağlıkYASEMİN ÖZTÜRK ERDEM ÖzgeçmişYASEMİN ÖZTÜRK ERDEM BiyografiCerrahisiYASEMİN ÖZTÜRK ERDEM DoktordurYASEMİN ÖZTÜRK ERDEM Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıYASEMİN ÖZTÜRK ERDEM TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirYASEMİN ÖZTÜRK ERDEM Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 18,285 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır