Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Yasemin Amato Fatih
YASEMİN AMATO FATİH (İzmir Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor YASEMİN AMATO FATİH (İzmir Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. YASEMİN AMATO FATİH hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. YASEMİN AMATO FATİH iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor YASEMİN AMATO FATİH ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor YASEMİN AMATO FATİH ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor YASEMİN AMATO FATİH ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor YASEMİN AMATO FATİH ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor YASEMİN AMATO FATİH ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.YASEMİN,  AMATO,  FATİH,   İzmirYASEMİN AMATO FATİH Muayene ÜcretiYASEMİN AMATO FATİH Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerYASEMİN AMATO FATİH Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriYASEMİN AMATO FATİH ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarYASEMİN AMATO FATİH Hakkında BilgiYorumlarYASEMİN AMATO FATİH KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiYASEMİN AMATO FATİH HakkındaYASEMİN AMATO FATİH Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıYASEMİN AMATO FATİH ÖzgeçmişiYASEMİN AMATO FATİH RandevuYASEMİN AMATO FATİH MuayenehaneYASEMİN AMATO FATİH Muayene ÜcretiYASEMİN AMATO FATİH ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraYASEMİN AMATO FATİH BulGetirYASEMİN AMATO FATİH NeredeCep NoYASEMİN AMATO FATİH UzmanıYASEMİN AMATO FATİH Özel MuayeneYASEMİN AMATO FATİH NumarasıYASEMİN AMATO FATİH Nerede ÇalışıyorYASEMİN AMATO FATİH GörevliUzmanlıkAileYASEMİN AMATO FATİH ŞikayetYASEMİN AMATO FATİH ÖneriYASEMİN AMATO FATİH EleştiriHastalıklarıYorumlarYASEMİN AMATO FATİH KimdirSekreterHemşireYASEMİN AMATO FATİH Yeni BilgileriYASEMİN AMATO FATİH Hakkında BilgiCerrahHekimYASEMİN AMATO FATİH AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikYASEMİN AMATO FATİH TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviYASEMİN AMATO FATİH Doğum TarihiİrtibatYASEMİN AMATO FATİH Tedavi OlanlarSağlıkYASEMİN AMATO FATİH ÖzgeçmişYASEMİN AMATO FATİH BiyografiCerrahisiYASEMİN AMATO FATİH DoktordurYASEMİN AMATO FATİH Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıYASEMİN AMATO FATİH TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirYASEMİN AMATO FATİH Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatolojiŞair,  Eşref,  Bulvari,  No:809,  Kat:3,  Alsancak,  Konak,  İzmir,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (232) 464 7190
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 54.313 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır