Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Şeniz Dökmeci
ŞENİZ DÖKMECİ (İzmir Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ŞENİZ DÖKMECİ (İzmir Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ŞENİZ DÖKMECİ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ŞENİZ DÖKMECİ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ŞENİZ DÖKMECİ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ŞENİZ DÖKMECİ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ŞENİZ DÖKMECİ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ŞENİZ DÖKMECİ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ŞENİZ DÖKMECİ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ŞENİZ,  DÖKMECİ,   İzmirŞENİZ DÖKMECİ Muayene ÜcretiŞENİZ DÖKMECİ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerŞENİZ DÖKMECİ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriŞENİZ DÖKMECİ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarŞENİZ DÖKMECİ Hakkında BilgiYorumlarŞENİZ DÖKMECİ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiŞENİZ DÖKMECİ HakkındaŞENİZ DÖKMECİ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıŞENİZ DÖKMECİ ÖzgeçmişiŞENİZ DÖKMECİ RandevuŞENİZ DÖKMECİ MuayenehaneŞENİZ DÖKMECİ Muayene ÜcretiŞENİZ DÖKMECİ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraŞENİZ DÖKMECİ BulGetirŞENİZ DÖKMECİ NeredeCep NoŞENİZ DÖKMECİ UzmanıŞENİZ DÖKMECİ Özel MuayeneŞENİZ DÖKMECİ NumarasıŞENİZ DÖKMECİ Nerede ÇalışıyorŞENİZ DÖKMECİ GörevliUzmanlıkAileŞENİZ DÖKMECİ ŞikayetŞENİZ DÖKMECİ ÖneriŞENİZ DÖKMECİ EleştiriHastalıklarıYorumlarŞENİZ DÖKMECİ KimdirSekreterHemşireŞENİZ DÖKMECİ Yeni BilgileriŞENİZ DÖKMECİ Hakkında BilgiCerrahHekimŞENİZ DÖKMECİ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikŞENİZ DÖKMECİ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviŞENİZ DÖKMECİ Doğum TarihiİrtibatŞENİZ DÖKMECİ Tedavi OlanlarSağlıkŞENİZ DÖKMECİ ÖzgeçmişŞENİZ DÖKMECİ BiyografiCerrahisiŞENİZ DÖKMECİ DoktordurŞENİZ DÖKMECİ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıŞENİZ DÖKMECİ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirŞENİZ DÖKMECİ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatolojiBostanli,  Mahallesi,  6371sokak,  No:34,  Bostanli,  İzmir,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (232) 330 5230
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 32.949 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır