Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Sinan Doğan
SİNAN DOĞAN (İzmir Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SİNAN DOĞAN (İzmir Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. SİNAN DOĞAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. SİNAN DOĞAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.SİNAN,  DOĞAN,   İzmirSİNAN DOĞAN Muayene ÜcretiSİNAN DOĞAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSİNAN DOĞAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSİNAN DOĞAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSİNAN DOĞAN Hakkında BilgiYorumlarSİNAN DOĞAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSİNAN DOĞAN HakkındaSİNAN DOĞAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSİNAN DOĞAN ÖzgeçmişiSİNAN DOĞAN RandevuSİNAN DOĞAN MuayenehaneSİNAN DOĞAN Muayene ÜcretiSİNAN DOĞAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSİNAN DOĞAN BulGetirSİNAN DOĞAN NeredeCep NoSİNAN DOĞAN UzmanıSİNAN DOĞAN Özel MuayeneSİNAN DOĞAN NumarasıSİNAN DOĞAN Nerede ÇalışıyorSİNAN DOĞAN GörevliUzmanlıkAileSİNAN DOĞAN ŞikayetSİNAN DOĞAN ÖneriSİNAN DOĞAN EleştiriHastalıklarıYorumlarSİNAN DOĞAN KimdirSekreterHemşireSİNAN DOĞAN Yeni BilgileriSİNAN DOĞAN Hakkında BilgiCerrahHekimSİNAN DOĞAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSİNAN DOĞAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSİNAN DOĞAN Doğum TarihiİrtibatSİNAN DOĞAN Tedavi OlanlarSağlıkSİNAN DOĞAN ÖzgeçmişSİNAN DOĞAN BiyografiCerrahisiSİNAN DOĞAN DoktordurSİNAN DOĞAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSİNAN DOĞAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSİNAN DOĞAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatolojiSaim,  Çikrikçi,  Caddesi,  No:59,  Karabağlar,  İzmir,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (232) 250 5050
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 39.354 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar
bunlari biliyormusunuz

Kalbimiz normal olarak dakikada 70-72 kere atar. Bu atışa göre 70 yaşındaki insanın kalbi 2500 milyon kere atmış ve bu süre içindede 167561600000 kilo kan damarlarımıza pompalamıştır


Bunları biliyor muydunuz ?
Copyright © 2013-2018 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır